شروع مذاکرات بارسا و پاری سن ژرمن برای انتقال نیمار

......

 

در حالی که گفته می شد بارسلونا قصد مذاکره با پی اس جی برای نیمار را ندارد؛ چند روزی است که گفت و گوها بین دو طرف آغاز شده است.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، چند روز پیش اکیپ ادعا کرد که پی اس جی برای رهایی از پرداخت مالیات هنگفت انتقال نیمار قصد دارد با بارسلونا وارد مذاکره شود.

طبق قوانین در صورتی که پی اس جی رقم فسخ قرارداد نیمار را پرداخت کند، باید 70 میلیون یورو مالیات بپردازد و در این صورت جذب نیمار برای این باشگاه 300 میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت که از حیث رعایت فیرپلی مالی نیز مشکل ساز خواهد شد.

به همین دلیل چند روزی است که کانال ارتباطی بین پی اس جی و بارسا ایجاد شده و مسئولان بارسا حاضر شده اند تا با پاریسی ها وارد گفت و گو شوند.

طبق ادعای اسپورت برای مسئولان بارسا مهم نیست که 222 میلیون یورو رقم فروش نیمار از چه طریقی به دست شان خواهد رسید. این رقم یا باید از طریق نیمار(با واسطه پی اس جی) پرداخت شود یا طی مذاکرات دو باشگاه از سوی پی اس جی.

به این ترتیب با آغاز گفت و گو های دو طرف، رابطه سرد دو باشگاه پس از 3 سال خاتمه پیدا کرده است. پی اس جی در سه سال گذشته حتی حاضر نشده بود پاسخی به پیشنهاد بارسا برای جذب تیاگو سیلوا، مارکینیوس و وراتی بدهد.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا فوتبال