شروع مقتدرانه نادال و مدودف در تنیس اپن استرالیا

تنیسور اسپانیایی و روس به همراه بانوی شماره یک جهان در بازی نخست خود در اپن استرالیا به راحتی پیروز شدند و به دور دوم صعود کردند....

به گزارش "ورزش سه" از  ایسنا، در روز دوم تنیس اپن استرالیا، رافائل نادال و اشلی بارتی با قدرت کار خود را شروع کردند. تنیسور اسپانیایی برابر لاسلو دیره قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. مرد شماره دو جهان در ست اول ۶ بر ۳ حریفش را شکست داد و در ست دوم ۶ بر ۴ پیروز شد. او توانست ست سوم را با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود اختصاص دهد. 

در دیگر بازی مهم تنیس مردان دنیل مدودف به مصاف پسپیسیل رفت و ۳ بر صفر حریفش را شکست داد. تنیسور روس ست های اول تا سوم را به ترتیب با نتایج ۶ بر ۲، ۶ بر ۲ و ۶ بر ۴ پیروز شد. 

استفانوس سیتسیپاس هم به راحتی سیمون فرانسوی را شکست داد و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور یونانی ست اول و سوم را با نتایج مشابه ۶ بر یک به نفع خود اختصاص داد و در ست دوم ۶ بر ۲ سیمون را مغلوب کرد. 

آندری روبلف هم پر قدرت ظاهر شد و با نتیجه ۳ بر صفر یانیک هانفمن را شکست داد. او در دو ست نخست با نتایج مشابه ۶ بر ۳ پیروز شد و در ست سوم هم ۶ بر ۴ حریفش را مغلوب کرد. 

حذف داوید گوفین و بائوتیستا از اتفاق های مهم روز دوم بازی ها بود. 

متئو برتینی، کسپر رود، فونینی، دنیل اوانس، الکس دی مینائور، لورنزو سونگو، فیلیپ کرایینوویچ، کارن خاچانف، چوریچ و هوبرت هورکاز با پیروزی برابر حریفانشان به دور دوم صعود کردند.

تگ ها


دنیل مدودف رافائل نادال تنیس