شریفات: لابد خبرنگار چیزی به فخرالدینی گفته!

اسماعیل شریفات درباره ماجرای درگیری فخرالدینی با یک خبرنگار اظهار نظر کرد....

به گزارش ورزش سه، اسماعیل شریفات پس از دیدار با نساجی در خصوص درگیری لفظی میلاد فخرالدینی با یک خبرنگار در پایان بازی اظهار داشت: نمی‌خواهم الکی از میلاد [فخرالدینی] دفاع کنم اما باید ببینید خبرنگار چه گفته است. بعد از بازی است و روی میلاد فشار بوده و ۹۰ دقیقه بازی کرده و خسته است و حتما خبرنگار چیزی گفته و شاید میلاد جوابش را داده است.

او در واکنش به صحبت خبرنگاری که می‌گفت کنار خبرنگار بوده و خبرنگار چیزی نگفته، توضیح داد: ای کاش شما همین صحنه را فیلم می‌گرفتید. همانموقع که من به آقا مسعود گفتم شما نیمه اول را ۱-۰ بردید، یک نفر از همانجا که می‌گویید خبرنگار حضور داشته یک حرکتی برای من انجام داد که من گفتم اگر جگرش را داری یکبار دیگر انجام بده.

بازیکن آلومینیوم افزود: الان بعد از بازی است و با آرامش حرف می‌زنیم ولی در آن فشار بازی ۱-۱ شده و نا دنبال برد بودیم و ۶-۷ موقعیت صد در صد را نزدیم و عصبی هستیم و حتما یک خبرنگار چیزی گفته که شاید میلاد جواب داده است ولی میلاد پسر خیلی باشخصیتی است و فکر نمی‌کنم چیز خاصی گفته باشد.

شریفات در پاسخ به این سوال که آیا قصد خداحافظی ندارد، عنوان کرد: من تازه ۳۳ ساله هستم و خدا را شکر آمار بازی هایم هم مشخص است و اگر نگاه کنید و وینگرهای راست را مقایسه کنید مشخص است در ده بازی مشخص است که بهترین وینگر راست چه کسی است.

او در پایان گفت: من سال گذشته هم گفتم شرایط فیزیکی ام طوری است که خیلی می‌خواهم بازی کنم و هدف های خیلی خاصی را دارم مخصوصا با تیم آلومینیوم که پیش برویم و ببینیم چه می‌شود.

تگ ها


اسماعیل شریفات آلومینیوم اراک