شریفی: برخی‌ها می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

هافبک جوان پرسپولیسی ها انگیزه های زیادی برای به میدان رفتن برای سرخ پوشان دارد و منتظر یک فرصت برای ثابت کردن خودش است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد شریفی که امسال از سایپا به تیم پرطرفدار پرسپولیس آمد قبل از فینال آسیا گفت و گویی انجام داده، که در ادامه می‌خوانید:

انرژی مردم باعث نتیجه گرفتن در فینال می شود
امیدوارم همگی با پرسپولیس همکاری کنند تا این تیم بتواند در فینال آسیا پرقدرت ظاهر شود، من خودم که در زمین حضور ندارم اما با تیم به قطر می روم و مثل یک هوادار پشت تیم هستم و مطمئن هستم که ۱۰۰ درصد پرسپولیس قهرمان خواهد شد، انشالله مردم انرژی مثبت برای پرسپولیس بفرستند تا این تیم بتواند در فینال نتیجه بگیرد. خواسته قلبی  تمام ما این است که پرسپولیس قهرمان فینال آسیا شود.

بعضی ها می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند
درخصوص قرنطینه افشین خان تمام صحبت ها را انجام داده است. به هر حال شرایط خاص است و بعضی ها می خواهند از بیرون به ما ضربه بزنند ولی ما در شرایط خاصی و فقط تمرین ، هتل و خانه هستیم و هیچ کار اضافه ای نمی کنیم تا برای فینال اعزام شویم .

تمام وجودم را برای پرسپولیس می گذارم

من روز به روز دارم تلاشم را بیشتر می کنم و تمام تلاشم بر این است که نظر  کادر فنی را جلب کنم. هر زمان که کادر فنی صلاح بداند من تمام وجودم را برای پرسپولیس می گذارم و بازی می کنم تا بتوانم توانایی هایم را ثابت کنم. خیلی دوست دارم که برای پرسپولیس بازی کنم و این موضوع باعث افتخار است تمام تلاشم را می کنم تا کادر فنی به من اعتماد کند.


با هم پستی هایم رفیق هستم

من با هم پستی هایم رفاقت دارم و از طرفی با هم رقابت سالم هم داریم . سعی می‌کنم نکاتی را که باید از بزرگ تر ها یاد بگیرم. رقابت باعث پیشرفت می شود. همیشه به بهترین شکل تمرین می کنم تا با صلاحدید کادرفنی بازی کنم .

کادرفنی مسیر پیشرفت ما را مهیا کرده

پرسپولیس دارای یک کادر فنی با دانش و قوی است که تمام بازیکنان را در تمام موقعیت های مختلف و  جنبه های متفاوت در نظر می‌گیرند. رفتار اعضای کادر فنی باعث می شوند که از بازیکنان جوان تیم گرفته تا  با تجربه همگی پیشرفت کنند. از کار کردن زیر نظر آقایان گل‌محمدی و مطهری و بقیه افراد کادر  بسیار لذت می‌برم. سعی می کنم از آن ها  نکات زیادی را یاد بگیرم و روز به روز تلاشم را بیشتر می کنم تا اگر با صلاحدید شان به زمین رفتم  بتوانم همان چیزی را ارائه دهم که آنها از من می خواهند.

کاپیتان حسینی تجربیاتش را در اختیار ما می گذارد
من از این مسئله که در پرسپولیس به جوان ها اهمیت می‌دهند. برای مثال سید جلال حسینی واقعا به بازیکنان جوان انگیزه و روحیه می دهد. او تجربیاتش را در اختیار ما جوان‌ها می‌گذارد و به معنای واقعی یک رهبر است. امیدوارم سالیان سال بتوانیم به پرسپولیس خدمت کنیم.

نمی دانیم بازی با ذوب آهن برگزار می شود یا خیر
نمی دانم که بازی با ذوب آهن برگزار می شود یا خیر، اگر بازی کنیم تمام تلاشمان را می‌کنیم که سه امتیاز را بگیریم تا به روند پیروزی‌های مان باقدرت ادامه دهیم. قرار است سازمان لیگ اعلام کند که بازی برگزار می‌شود یا خیر و ما هم تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم.

می دانم پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیدم
فوتبال حرفه‌ای است و قطعا هر فوتبالیستی تلاش می‌کند حرفه ای زندگی کند. من هم از اول تمام تلاشم بر این بوده که به ایده آل هایم برسم و دیدگاهم  همیشه به مسائل حرفه ای بوده است. اینکه به تیم  پرهوادار آمده ام باعث انگیزه من می‌شود. من می دانم  پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده و حواسم را بیش از پیش جمع  کرده ام. فضای پرسپولیس خیلی خاص است و شرایطش فرق دارد به هر حال بهترین تیم و پر هوادار ترین تیم  آسیا است و من باید حواسم را خیلی جمع کنم. در فضای مجازی هم با مشورت بزرگ‌ترهایم فعالیت می کنم که مشکلی پیش نیاید.

بعد از فینال به جام پنجم فکر می کنیم
باید بگویم که فعلا فقط و فقط به فکر فینال آسیا هستیم و بعد از آن روی بازی‌های لیگ تمرکز می کنیم و تلاشمان این است که روند قهرمانی های پرسپولیس ادامه دار باشد و بالا  بالا بردن جام قهرمانی بتوانیم هواداران بیشمار این تیم را خوشحال کنیم و خنده بر لبانشان بیاوریم .شک نکنید که پرسپولیس هیچ وقت قانع نیست و همیشه به دنبال موفقیت های بیشتر است. همه مجموعه پرسپولیس مصمم و یکدل هستند تا بتوانیم پنجمین جام را هم بگیریم. اولین هدف ما در حال حاضر فینال آسیا و بعد هم کسب پنجمین جام قهرمانی متوالی در لیگ برتر است.

دربی ؟ فعلا نه
فعلا به دربی فکر نمی‌کنیم و تمرکز کل هواداران، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان روی فینال آسیا است. انشاالله بتوانیم جام قهرمانی آسیا را به ایران بیاوریم و بعد به  بازی‌های دیگر و دربی  فکر خواهیم کرد.

قانع نیستم و به فکر بهتر شدنم
موضوع دیگری که در تیم پرسپولیس بسیار باعث امیدواری و خوشحال کننده است این است که همیشه کادرفنی این تیم به خصوص خود آقا یحیی به جوان ها اطمینان کردند و این موضوع به من جوان انگیزه مضاعف می‌دهد و ما جوان ها نیز باید کار و پیشرفت کنیم. وقتی به این تیم پرطرفدار می‌آیی باید این را  بدوانی که باید شرایطت ایده آل باشد تا بتوانی به میدان بروی و قطعاً همه بازیکنان به خصوص تازه وارد ها تمام تمرکزشان روی این است که هر روز بهتر از روز قبل باشند و من هم از این قضیه مستثنی نیستم و در مسیر پیشرفت گام برداشته ام. اصلا نباید به وضعیت الانمان قانع  باشیم، باید به فکر این باشیم که روز به روز بهتر شویم.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان پرسپولیس پاسخ فکری را داد

بایرامی: خوشحالیم که به پرسپولیس کمک کردیم

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال