شریفی و اولین تجربه دربی که تلخ بود

محمد شریفی هافبک دفاعی جوان تیم پرسپولیس روز گذشته اولین تجربه حضور در دربی را به دست آورد که به واسطه شکست پرسپولیس در ضربات پنالتی برای او تلخ بود....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک ۲۱ ساله پرسپولیس که از سایپا به جمع سرخپوشان ملحق شد در بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در یکی دو بازی در ترکیب ثابت تیم به میدان آمد اما در ادامه و در بازی های لیگ برتر فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد به این خاطر که رقبای سر سخت و باتجربه ای چون احمد نورالهی – میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا دارد.

با این حال در دربی و در دقیقه ۱۱۲ به توجه به مصدومیت میلاد سرلک این فرصت را پیدا کرد که بازی در دربی را هم در سن ۲۱ سالگی تجربه کند؛ تجربه ای که البته برای او تلخ بود به این خاطر که در پایان پرسپولیس در ضربات پنالتی شکست خورد و از صعود به مرحله نیمه نهایی بازی ها باز ماند. حضور هر چند اندک در ترکیب پرسپولیس در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و دربی برای محمد شریفی ۲۱ ساله غنیمت است و این بدین معنی است که یحیی گل محمدی به او اعتماد دارد و تنها باید منتظر زمان برای فرا رسیدن بازی کامل باشد.

این هافبک جوان که حضور در جام جهانی نوجوانان را تجربه کرده امیدوار است در آینده توامان با حضور در ترکیب تیم پرسپولیس در ترکیب تیم ملی امید هم روزهای خوبی را سپری کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران محمد شریفی