شریفی و فرصتی برای خودنمایی در ترکیب

مسجل شدن صعود پرسپولیس به دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پیش از بازی با الریان موجب شد یحیی گل محمدی به چند بازیکن کلیدی اش استراحت دهد و از جوان ها در ترکیب تیمش بهره ببرد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از این جوان ها محمد شریفی ۲۱ ساله و بازیکن اهل بوشهر بود که در جلوی خط دفاعی بازی کرد وزمانی که تیم به سمت دروازه الریان حمله می کرد با توجه به جدا شدن احسان پهلوان تنها می شد. با این حال محمد شریفی دوئل  جانانه ای با براهیمی داشت و بارها و بارها موجب شد تا این بازیکن گرانقیمت روی او مرتکب خطا شود.

محمد شریفی در نیمه دوم با جسارت بیشتری به بازی اش ادامه داد و در حمله تیمش شرکت کرد که منجر به چند ضربه سر و شوت از راه دور شد که شوت هایش به خط دفاعی الریان برخورد و بلوک شد. محمد شریفی تحت فشار البته برخی از پاس هایش به مقصد نرسید اما یحیی گل محمدی از عملکردش رضایت کامل داشت بطوریکه اجازه داد تا پایان در زمین بماند و یک تجربه  خوب بین المللی به بازی هایش اضافه شود.

محمد شریفی که فوتبالش را از تیم نونهالان شاهین بوشهر آغاز کرد بارها بارها با پیراهن تیم های ملی پایه در بازی های خارجی حضور داشته و پختگی بازی اش در برابر الریان جدا از اعتماد یحیی گل محمدی به خاطر بازی با تیم های ملی پایه بوده است و با توجه به اینکه هنوز ۲۱ سالگی اش تمام نشده است می تواند در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ آسیا در ازبکستان (۲۰۲۲) هم یکی از مهره های کلیدی تیم ملی امید باشد. او اینروزها از جدایی از سایپا و ملحق شدن به اردوی تیم پرسپولیس خرسند است به این خاطر که یحیی گل محمدی نشان داد اهل اعتماد و میدان دادن به جوان هاست و بدون شک آینده پرسپولیس به بازیکنانی چون محمد شریفی اختصاص دارد.

تگ ها


پرسپولیس تهران لیگ قهرمانان آسیا محمد شریفی