شرینگهام: از انگلیس، فقط هری کین‌ در کلاس جهانی است

، تدی شرینگهام که در سالهای ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۲ در ۵۱ بازی موفق شد ۱۱ گل برای انگلیس به ثمر رساند، معتقد است در جام جهانی روسیه تیم کشورش قادر به کسب مقام قهرمانی نخواهد شد ......

، تدی شرینگهام که در سال‌های ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۲  در ۵۱ بازی موفق شد ۱۱ گل برای انگلیس به ثمر رساند، معتقد است در جام جهانی روسیه تیم کشورش قادر به کسب مقام قهرمانی نخواهد شد.
این چهره ۵۱ ساله البته برای نظر دلیلی دارد.وی اظهارداشت:سئوال این است که آیا در روسیه می‌توانیم به خوبی کسب موفقیت کنیم؟صادقانه بگویم، نه.اگر شما خواهان قهرمانی در جام جهانی باشید، باید حداقل  ۲، ۳ بازیکن با کلاس جهانی داشته باشید.
وی که با روزنامه دیلی میل مصاحبه کرد، افزود:این در حالیست که از انگلیس، فقط هری کین‌ در کلاس جهانی است.
مهاجم اسبق منچستریونایتد و تاتنهام ادامه داد:اگر به بقیه تیم نگاه کنید، البته بازیکنان خوبی را خواهید دید اما برخی از آنها کسانی هستند که حتی به ترکیب اولیه تیم باشگاهی خود راه پیدا نمی‌کنند که این امر برای فوتبال انگلیس، اتفاقی وحشتناک است.من گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی را به عنوان یک دوست و شخصیت دوست دارم.دوست دارم تا آنجایی که می‌تواند، تلاش کند.
شرینگهام تصریح کرد:به واقع یک تابستان گرم و سخت در انتظارمان است.کسب پیروزی در این مسابقات بسیار سخت است.هرچند نسبت به سال‌های گذشته، کادر بازیکن خوبی داریم.اما با استفاده از روحیه انگلیسی در این مسابقات، تلاش کردن اتفاقی سخت است.

تگ ها


اخبار روز تاتنهام لیگ برتر فوتبال