ششمین قضاوت ما نینگ برای پرسپولیس/سرخ ها با این داور چینی همیشه برنده اند

دیدار تیم های کاشیماآنتلرز و پرسپولیس با قضاوت ما نینگ داور چینی برگزار خواهد شد ......

دیدار تیم های کاشیماآنتلرز و پرسپولیس با قضاوت ما نینگ داور چینی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال ما نینگ در حالی این دیدار را سوت می زند که سابقه خوبی از قضاوت دیدارهایی دارد که برای نمایندگان کشورمان در آسیا سوت زده است.

شنبه ما نینگ برای دهمین بار داور دیداری خواهد بود که یک پای آن تیم ایرانی است.در 9 بازی قبلی که ایرانی ها با قضاوت این داور به میدان رفته اند فقط یکبار به عنوان تیم بازنده از زمین خارج شده اند که این نشان از خوش یمن بودن این داور برای تیم های ایرانی دارد.

از مجموع 9 مسابقه ای که نینگ برای تیم های ایرانی در آسیا سوت زده 7 دیدار با برد،یک دیدار با باخت و یک مسابقه با تساوی نمایندگان ایران به پایان رسیده است.دیدار رفت تیم های استقلال و السد که با برتری 3-یک تیم قطری به اتمام رسید تنها شکست تیم های ایرانی با قضاوت ما نینگ بوده است.

جالب تر اینکه ما نینگ از 9 دیداری که در لیگ قهرمانان برای تیم های ایرانی سوت زده در 5 بازی داور بازی پرسپولیس بوده است!

2015 بازی با النصر که 0-1 با تک گل مهدی طارمی تمام شد. 2017 دو دیدار مقابل الدحیل (که آن سال هنوز نامش لخویا بود) و الاهلی عربستان. لخویا در آن بازی با گل به خودی 0-1 شکست خورد و الاهلی 1-3 با گلهای علیپور، طارمی و منشا به پرسپولیس باخت. 2018 مسابقه با الوصل که 0-1 با گل کامیابی نیا تمام شد و در نهایت پرسپولیس-الجزیره که آن بازی هم با یک گل به سود نماینده کشورمان به اتمام رسید.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال