ششگلانی: جایگاهی به تماشاگران استقلال تخصیص داده نخواهد شد!

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی با رد ادعای باشگاه استقلال اعلام کرد که آنها حتی از سازمان لیگ هم استعلام گرفتهاند ......

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی با رد ادعای باشگاه استقلال اعلام کرد که آن‌ها حتی از سازمان لیگ هم استعلام گرفته‌اند.

عصر امروز (چهارشنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی برای دیدار روز جمعه تراکتورسازی - استقلال از باشگاه استقلال در مورد حضور هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز استعلام گرفته، اما آن‌ها اعلام کردند که برای این بازی هواداری در ورزشگاه نخواهند داشت.

پس از انتشار این خبر، سایت باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که چنین خبری کاملاً نادرست است.

جواد ششگلانی، رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی در این مورد گفت: ما برای این موضوع از باشگاه استقلال استعلام گرفتیم، اما گفتند که هواداری در تبریز نخواهیم داشت. پیگیری‌های ما به همین‌جا ختم نشد و حتی ما از سازمان لیگ هم برای حضور هواداران تراکتورسازی در تبریز استعلام گرفتیم، اما آن‌ها هم نبود هواداران استقلال در تبریز را اعلام کردند. به همین خاطر ما هم تصمیم گرفتیم که همه سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را در اختیار هواداران تراکتورسازی بگذاریم و جایگاهی برای استقلالی‌ها در نظر نگیریم.

تیم‌های تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ جمعه در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال