شش امتیازی‌های هفته بیست و ششم!

هفته جدید لیگ برتر فوتبال ایران از فردا با برگزاری ۷ مسابقه دنبال می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی قرار است از پنجشنبه شب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران آغاز شود که شش دوئل شش امتیازی باعث شده تا جذابیت مسابقات هفته به اوج برسد؛ دیدارهایی که می‌تواند هم نقش پررنگی در آسیایی شدن تیم‌ها ایفا کند و هم سرنوشت بقای تیم‌ها را می‌تواند رقم بزند.

جنگ بقا میان دو تیم پیکان و پارس جنوبی جم، بین دو همکار سابق در استقلال خوزستان که توانستند قهرمانی لیگ پانزدهم را تجربه کنند یکی از دوئل های حساس هفته است؛ جنگ کسب سهمیه آسیایی میان شاگردان سهراب و ساکت در مشهد، دیگر بازی مهم هفته است که می‌تواند سرنوشت آن جدول را دستخوش تغییرات مهمی سازد.

بعد از یک برد پر حرف و حدیث، افاضلی و شاگردان برای قطعی شدن بقای خود در خانه از گل گهری میزبانی می‌کنند که هفته گذشته شاهین قعرنشین را با چهار گل تحقیر کرد و حالا می‌خواهد به ادامه روند بردهای خود در لیگ نوزدهم ادامه دهد تا بتواند به بقا امیدوارتر شود.

نارنجی‌پوشان پایتخت پس از ۳ تساوی متوالی برابر مدعیان لیگ نوزدهم و پیکان فانوس به دست، حالا باید به دیدار قعرنشین جدول بروند؛ شاگردان صادقی برای فرار از جمع فانوس به دستان انتهای جدولی نیاز مبرمی به پیروزی دارند. شاهینی‌ها هم امیدوار هستند با سرمربی جدید خود نخستین پیروزی را در خانه جشن بگیرند و با توجه به دیدار رو در روی سایر رقبای بقا، شانس خود را برای ماندن در لیگ نوزدهم افزایش دهند.

دوئل کاپیتان های سابق استقلال هم پایان دهنده روز نخست هفته بیست و ششم است؛ فرهاد مجیدی برای کسب دومین برد متوالی می‌خواهد شاگردانش را به میدان بفرستد تا شانس آسیایی شدن آبی‌ها، دوچندان شود و از سوی دیگر نساجی بدون شکست با محمود فکری پا به آزادی خواهد گذاشت تا به روند درخشان خود با سرمربی جدید ادامه دهد و پس از شکست تراکتور مدعی، امیدوار هستند دیگر مدعی جدول رده بندی لیگ نوزدهم را خانه‌اش متوقف سازند.

شش جدال حساس و به اصطلاح شش امتیازی هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران که فرداشب برگزار خواهند داشت:

ماشین‌سازی‌تبریز  -  گل گهرسیرجان (۲۰:۱۵)
شهر خودرو  -  تراکتور (۲۰:۱۵)
پیکان - پارس جنوبی جم (۲۱:۰۰)
شاهین شهرداری‌بوشهر  -  سایپا (۲۱:۰۰)
استقلال  -  نساجی مازندران (۲۱:۰۰)

بیشتر بخوانید:

مجیدی و نساجی؛ دیدار با تیم زادگاه پدری

بررسی عملکرد هافبک بازی‌ساز استقلال/ اسماعیلی ۲ پاس گل در ۱۸ بازی

 

 

تگ ها


استقلال تهران ماشین سازی تبریز گل گهرسیرجان فوتبال ایران نساجی مازندران فوتبال