شش فینال رئال و بارسا تا قهرمانی لالیگا

تنها شش هفته به پایان لالیگا باقیمانده و احتمالا تکلیف قهرمانی روز پایانی مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا دو روز پیش با تساوی برابر سلتاویگو در بالائیدوس به نظر می‌رسد از فتح قهرمانی در لالیگا دور شده است. اکنون رئال مادرید با دو امتیاز بیشتر از تیم کاتالانی شانس بیشتری برای قهرمانی در این رقابت‌ها دارد. 

سفیدپوشان با سه امتیازی که برابر اسپانیول به دست آوردند، اکنون ۷۱ امتیازی هستند و با فاصله دو امتیازی نسبت به بارسا شش هفته را پیش رو دارند(۱۸امتیاز باقی مانده است). هر دو تیم در هفته های پیش رو سه بازی خانگی و سه دیدار خارج از خانه خواهند داشت.

بارسا فردا در نوکمپ به مصاف اتلتیکو مادرید می رود در حالی که رئال هفته ۳۳ در دی استفانو میزبانی از ختافه را برعهده دارد.

سپس هر دو تیم یک بازی دشوار خارج از خانه خواهند داشت. بارسا باید به زمین ویارئال برود و رئال مادرید هم در سن مامس میهمان بیلبائو خواهد بود.

در هفته ۳۵ رئال مادرید میزبان آلاوس است و بارسا هم باید در نوکمپ به مصاف اسپانیول در دربی کاتالونیا برود.

رئال در سه هفته پایانی دو بازی را میهمان خواهد بود. به ترتیب در زمین گرانادا، در ورزشگاه دی استفانو برابر ویارئال و سپس هفته پایانی در ال بوتارکه برابر لگانس قعر جدولی.

بارسا اما در سه هفته پایانی باید به زمین وایادولید برود. سپس در نوکمپ میزبان اوساسوناست و در هفته پایانی هم میهمان آلاوس خواهد بود.

تگ ها


ال کلاسیکو رئال مادرید بارسلونا