شعبانیان : آماده حضور در آسیا هستیم

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- میترا شعبانیان اظهار داشته در شرایطی خود را برای جام باشگاه های آسیا آما ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- میترا شعبانیان اظهار داشته

در شرایطی خود را برای جام باشگاه های آسیا آماده می کنیم که نمی توان از حالا درخصوص قدرت  و توانایی رقبایمان حرفی بزنیم. در جام های باشگاه ها برخی تیم ها با قدرت حضور پیدا می کنند و با بازیکنان ملی پوش خود شرکت می کنند. اما برخی اوقات نیز تیم ها خیلی مشکل ساز نیستند.

وی در گفتگو با فارس،  ادامه داد:

در این دوره از مسابقات با تیم هایی از کشور تایلند، چین تایپه و قزاقستان همگروه هستیم. تایلند در کلاس فنی بالایی مسابقه می دهد. چین تایپه هم تیم سرعتی است. در این میان بیشترین تمرکز ما روی تیم باشگاهی از قزاقستان است. اگرچه قزاق ها نیز والیبال قدرتمندی دارند.

سرمربی تیم بانک سرمایه افزود:

برای حضور در جام باشگاه های آسیا از 16 فروردین ماه تمرینات خود را شروع کردیم. تمرینات بازیکنان به طور مرتب پیگیری شده است و بازیکنان شرایط خوبی در حال حاضر دارند.

شعبانیان با اشاره به بازیکنان کمکی تیم بانک سرمایه گفت:

برای حضور قدرتمند در جام باشگاه های آسیا از باقرپور، کدخدا و بابلیان دعوت کردیم که در این مسابقات ما را همراهی کنند. مائده برهانی نیز که عضو تیم سرمایه است و پس از بازگشت از لیگ بلغارستان تمرینات خود را با تیم سرمایه شروع کرده است.

وی یادآور شد:

اکثر بازیکنان ملی پوش در تیم سرمایه حضور دارند. در کل با نیمکتی قوی در جام باشگاه ها حضور پیدا می کنیم. پس از بازگشت از جام باشگاه ها اردوهای تیم ملی شروع می شود و این مسابقات فرصتی است تا ملی پوشان تجربه خوبی را کسب کنند

تگ ها


اخبار روز والیبال