شعبانی‌بهار: جوانگرایی را در تیراندازی با کمان آغاز کردیم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: تیم ریکرو که ترکیبی از جوانان و بزرگسالان است به مسابقات بنگلادش اعزام می‌شود، این اعزام بر اساس شاخص‌هایی است....

وی در خصوص حضور کامپوند در بازی‌های آسیایی هانگژو و برنامه‌های فدراسیون در این رشته گفت: کار را از همین الان شروع کردیم. کامپوند جزو رشته‌هایی است که روی آن هدف‌گذاری کردیم.‌ تمرینات را مدت‌ها است که آغاز کردیم‌. همچنین این تیم ماه آینده در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کند و تا قبل از آغاز بازی‌های آسیایی و در نیمه اول ۱۴۰۱ در مسابقات بین‌المللی شرکت خواهد کرد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص تامین هزینه‌های پاراتیراندازی با کمان و لزوم‌ حمایت از این ورزشکاران گفت: اردوی تیم پارا به زودی آغاز می‌شود و بهمن ماه نیز مسابقات قهرمانی جهان را در بخش تیمی داریم. کمیته پارالمپیک حمایت ذاتی خود را انجام می‌دهد و ما هم همه شرایط را فراهم می‌کنیم. کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش نیز حمایت همیشگی خود را دارد. امیدوارم اتفاقات خوبی در این بخش رخ دهد.

شعبانی‌بهار در خصوص زمان احداث ساختمان اداری فدراسیون تصریح کرد: ساختمان اداری در مراحل پایانی قرار دارد و تا یکی دو ماه آینده ساختمان اداری را به ساختمان جدید منتقل می‌کنیم‌.

وی در خصوص اینکه قرار بود بیابانی به تیم کامپوند اضافه شود، افزود: این موضوع در اختیار خودش است و اگر دوست داشته باشد می‌تواند به ترکیب اضافه شود. خودش باید با مربیانش تصمیم بگیرد ما آمادگی حضور وی را دارد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در مورد مربی زهرا نعمتی گفت: تصمیم‌گیری در خصوص مربی زهرا نعمتی نیز با کمیته ملی پارالمپیک است و ما نیز در کنار او هستیم فعلا مشخص نیست با پاکزاد تمریناتش ادامه خواهد داشت یا خیر.

تگ ها


تیر اندازی