شفاف سازی باشگاه استقلال درباره قرارداد محمد نادری

با اعلام رسمی باشگاه استقلال، محمد نادری بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای گرفتن رضایتنامه از باشگاه بلژیکی و پیوستن به استقلال، پولی از جیب خودش نداده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در بحث پیوستن محمد نادری از پرسپولیس به استقلال بحثی که خیلی مورد توجه قرار گرفت، مبلغ ۲۰۰ هزار دلار رضایتنامه ای بود که نادری باید به باشگاه کورتریک بلژیک پرداخت می‌کرد. ابتدا اعلام شد استقلال این مبلغ را به باشگاه بلژیکی پرداخت کرده ولی بعداً سندی منتشر شد مبنی بر اینکه نادری خودش متعهد به پرداخت رضایتنامه شده است.

عبدیان یکی از اعضای هیات مدیره استقلال در این ارتباط مدعی شد نادری از جیب خودش رضایتنامه را پرداخت کرده!

این در حالی است که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد پول رضایتنامه نادری در قرارداد این بازیکن دیده شده و او چیزی از جیب خودش نداده است.

خلیل زاده گفت: نادری باید پولی را به باشگاه بلژیکی پرداخت می‌کرد. ما این را نپذیرفتیم و او خودش این را قبول کرد که رضایتنامه اش را بگیرد.

وی در پاسخ به این سئوال که قرارداد نادری با استقلال چه میزان است؟ تصریح کرد: یک مبلغ عُرف به نادری دادیم.

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال آنقدر به نادری پول داده که با وجود پرداخت پول رضایتنامه چیزی برای خودش مانده باشد؟ اظهار کرد: بله فکر می‌کنم چیزی برایش مانده است.

خلیل زاده همچنین درباره اینکه عبدیان مدعی شده بود نادری از جیب خودش برای گرفتن رضایتنامه پول داده است، گفت: ما یک پول به عنوان قرارداد و یک پول برای آپشن به نادری دادیم. البته مبلغ بالایی نبوده است.

بیشتر ببینید:

نظر کاظمی درباره انتقال جنجالی محمد نادری به استقلال

رونمایی از محمد نادری در تمرین استقلال

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران امیرحسین اسماعیل زاده محمد نادری لیگ برتر خلیج فارس