شفر: از پیروزی خوشحالم اما نباید دچار غرور شویم

وینفرد شفر پس ازپیروزی 4 بر صفراستقلال مقابل صنعت نفت آبادان، به دوربین شبکه سوم گفت: این یکی از بهترین هدایای کریسمس بود که گرفتم ......

 وینفرد شفر پس از پیروزی 4 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان، به دوربین شبکه سوم گفت:

این یکی از بهترین هدایای کریسمس بود که گرفتم. شب قبل بازیکنان برای ما جشن کریسمس گرفتند و روی سر من برف ریختند و امروز هم چهار گل زدیم. این بهترین بازی ما در لیگ بود، اما اکنون باید روی زمین بمانیم و غرور ما را نگیرد.

وی افزود:

به همه بازیکنانم تبریک می‌گویم. همه آنها خیلی سخت در تمرین تلاش می‌کنند و تیم خیلی خوبی داریم. به اعضای کادرفنی، جیری، اشکان نامداری و بیژن طاهری که مریض بود و ما را همراهی نکرد، تبریک می‌گویم. همچنین به خانبان و ساشا پسر خودم که عضو کادرفنی هستند، تبریک می‌گویم. همین‌طور به تمام اعضای کادر از جمله تدارکات که برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند، تبریک می‌گویم، چون همه یک تیم هستیم. باید از هواداران هم تشکری داشته باشم که ما را خوب حمایت می‌کنند و اگر مشکلی باشد با حمایت آنها همه مشکلات برطرف می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد:

یک تبریک هم باید به امید ابراهیمی بگویم که یک روز قبل از بازی مریض بود و شرایط بازی را نداشت، اما خواست بازی کند و عملکرد خوبی هم داشت. محسن کریمی هم به لیست ما اضافه شده است و امروز عملکرد خوبی داشت.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال