«شفر» از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد/آبی‌ها در بن بست یک آلمانی!

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال که پرونده شکایتش از این باشگاه در فیفا باز است، حاضر نیست با این باشگاه برای دریافت مطالباتش تعامل داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از آنجایی که به دلیل مخالفت کشور آلمان به دلیل شرایط کرونایی امکان سفر به این کشور برای احمد سعادتمند میسر نشد تا مذاکراتی رو در رو با شفر داشته باشد، وی به موازات مذاکرات مفصلی که با فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های استراماچونی دارد، مذاکراتی را هم از طریق ساشا برای تعامل با وینفرد شفر انجام داد. 

مدیرعامل استقلال ابتدا پیشنهاد تقسیط پرداخت مطالبات شفر را داد که سرمربی پیشین این تیم با شرط این که مبلغی به عنوان سود به اصل مبلغ اضافه شود پیشنهاد آنها را پذیرفت.

اما وی یک روز پس از مطرح کردن این پیشنهاد و مشورت با وکلای خود از این تصمیم منصرف شد و از طریق ساشا اعلام کرد نه حاضر به کاهش مبلغ مطالبات است و نه حاضر است در نحوه این پرداخت و زمانی که از سوی فیفا اعلام شده تجدید نظر کند.

مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با شفر تاکنون نتیجه دیگری نداشته و آبی‌ها فعلا به سد محکم این مربی کهنه کار آلمانی برخورد کرده‌اند.

بنا به گفته ساشا، «شفر» به جهت انجام یک کار خیر در یکی از مناطق دور افتاده شمال آلمان به سر می برد و مذاکراتش را صرفا از طریق ساشا و یکی از وکلایش از طریق مکالمات تلفنی و اینترنتی دنبال می کند و تاکنون حاضر نشده به صورت مستقیم با مدیران استقلال گفتگو داشته باشد. 

بیشتر بخوانید:

سیدعباسی: برایم مهم نیست کدام تیم برنده دربی شود

فاطمی: خاطراتم از سرخابی‌ها فراموش شدنی نیست

 

 

تگ ها


وینفرد شفر تیم فوتبال استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال