شفر: بابت نیمه دوم خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی تیمش برابر نفت تهران گفت: نیمه اول فرصت داشتیم تا بازی را یک بر صفر، ۲ بر صفر و حتی ۳ بر صفر کنیم ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی تیمش برابر نفت تهران گفت: نیمه اول فرصت داشتیم تا بازی را یک بر صفر، ۲ بر صفر و حتی ۳ بر صفر کنیم. اگر هر دفعه بخواهیم اشتباهات مشابه را تکرار کنیم نمی‌توانیم به گل برسیم.

وینفرد شفر بعد از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: بابت نیمه دوم خوشحالم. ما نیمه اول فرصت داشتیم تا بازی را یک بر صفر، ۲ بر صفر و حتی ۳ بر صفر کنیم. اگر هر دفعه بخواهیم اشتباهات مشابه را تکرار کنیم نمی‌توانیم به گل برسیم. بعد از نیمه اول خیلی بلند با بازیکنانم صحبت کردم. به آنها گفتم که باید در نیمه دوم همه شخصیت تیمی ما را ببینند. نمی‌خواستم ملی‌پوشانم را به بازی ببرم چون خیلی خسته بودند ولی از دو نفر از آنها استفاده کردم. بازیکنان ملی پوش ما نشان دادند چقدر خوب و با شخصیت هستند. من این را راجع به ملی‌پوشان خودمان می‌گویم چون من سرمربی استقلال هستم. همه دیدند که ملی‌پوشان ما چقدر خوب کار کردند.

سرمربی استقلال درباره تغییر تیمش با حضور ملی‌پوشان اظهار کرد: در نیمه اول جابر و قربانی فرصت‌های خوبی داشتند. من اگر مهاجم باشم زندگی‌ام را می‌گذارم برای زدن ضربه آخر تا توپ گل شود. در نیمه دوم نمی‌خواستم ابراهیمی را بازی دهم چون بازی کرده بود ولی بدون او و وریا نمی‌توانستیم برنده شویم. باید تبریک هم بگویم به حیدری که خیلی خوب فشار آورد و استارت زد. بازیکنان ما برای جام جهانی و تورنمنت‌های بزرگ آماده هستند. نظم و ذهنیت آنها آماده است. بازیکنان می‌توانند در جام جهانی خیلی خوب کار بکنند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال