شفر ترکیب استقلال را شخم زد/ همه نگاهها به شماره 5جنجالی

شفر در ترکیب تیمش تغییراتی فراوان ایجاد کرده است....

شفر در ترکیب تیمش تغییراتی فراوان ایجاد کرده است.

استقلال با تغییرات فراوان به میدان رفته است.

به گزارش مدال، شاید کمتر کسی می توانست پیش بینی کند که وینفرد شفر تیمش را با چنین ترکیبی به میدان می فرستد. شفر ترکیب تیمش را شخم زده و تغییرات و جابجایی های بسیاری داشته. در نگاه اول
مهم ترین اتفاق فیکس بازی کردن پاتوسی بعد از این همه هجمه و هیاهو است و در وهله دوم  استفاده از چشمی در هافبک دفاعی و منتظری در دفاع وسط و بازگشت وریا غفوری به دفاع راست دامنه تغییرات مربی آلمانی در فاز دفاعی به همین محدود نمی شود چرا که شفر نورافکن را جایگزین  زکی پور کرده و اینگونه خط دفاع تیمش سه تغییر داشته است. در این بازی احتمال اینکه منشا نوک حمله باشد بیشتر است و باید دید از بین او و صیاد منش کدامیک وینگر هستند.
حال سوال این است که؛ این همه تغییر که یک موردش اجباری بوده به نفع استقلال است؟ پاسخ این سوال را می توان در نتیجه جستجو کرد. چه بسا که همین ترکیب در آینده  با اندکی تغییراتی از جمله فیکس شدن شجاعیان و ترمیم در فاز دفاع به ترکیب اصلی آبی ها تبدیل شود. در این بازی همه نگاهها به شماره پنجی است که در نقش جایگزین نیومایر و جپاروف در پست هافبک بازیساز به میدان رفته و حالا همه می خواهند ببینید که پاتوسی امروز در قبال این همه هیاهو و بلوایی که روی سر استقلال آوار شده با عملکردی خوب خرید باشگاه که انتخاب تمام و کمال شفر هم  نبوده را سربلند می کند؟

*حسین قدوسی

شفر ترکیب استقلال  را شخم زد/ همه نگاهها به شماره 5جنجالی