شفر: حضور بانوان یک قدم خوب برای آینده است

وینفرد شفر با وجود اینکه نمی توانست در نشست خبری حاضر باشد اما از طریق زرندی مدیر رسانه ای استقلال پیغامی را به اطلاع رسانه ها رساند ......

 وینفرد شفر با وجود اینکه نمی توانست در نشست خبری حاضر باشد اما از طریق زرندی مدیر رسانه ای استقلال پیغامی را به اطلاع رسانه ها رساند.

وی در ابتدای صحبت های خود گفت: اول از همه می خواهم به ورزش و فوتبال و بانوان ایرانی تبریک بگویم. خوشحالم که بانوان توانستند در ورزشگاه حاضر شوند و این یک قدم خوب برای آینده بود و خبر خوبی بود که در رسانه های آلمانی هم منعکس شد.

وی افزود: افتخار می کنم 13 بازیکن استقلال در تیم های ملی حضور داشتند و این نشاندهنده عملکرد خوب ما است.قبلا هم گفته ام لیگ ایران از سالهای قبل بهتر شده و حالا بازیکنان خوبی در لیگ ایران هستند که می توانند در تیم ملی باشند. ایران در جام جهانی خوب ظاهر شده و در جام ملتها هم قطعا حضور دارد. البته این موضوع ما و کادر پزشکی ما را نگران می کند چون بازیکنان باید مرتب در اردوها باشند.

شفر تاکید کرد: بازی فردا چالشی جدید و سخت برای ما است. حریف فردا محکم بازی می کند ولی ما می خواهیم به هوادارانمان دلیل خوب برای شادی هدیه کنیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال