شفر شاکی از مصاحبه‌های نقل و انتقالاتی و خبر چینی

وقتی خبر درگیری فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی از پشت درهای بسته تمرینات استقلال در صنایع دفاع با جزئیات بحث دو بازیکن و سرپرست باشگاه بیرون رفت شفر برای دهمین بار شوکه شد ......

وقتی خبر درگیری فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی  از پشت درهای بسته تمرینات استقلال در صنایع دفاع با جزئیات بحث دو بازیکن و سرپرست باشگاه بیرون رفت شفر برای دهمین بار شوکه شد. او پیش از این دیده بود که لیست خریدش به رسانه ها رسیده و حتی بحث او با حسین حسینی با ذکر کلماتش رسانه ای شده و حالا هم دوباره بحث بازیکن و سرپرست و از آن بدتر ذکر نوع مذاکرات باشگاه با بازیکنان برای این مرد آلمانی قابل قبول نیست.

در واقع شفر این روزها به شدت دنبال جاسوس استقلال می گیدد و این نکته را به سرپرست باشگاه هم اعلام کرده و از او مدد خواسته است.

شفر معتقد است که خبر مذاکرات با بازیکنان می تواند معادلات را هم برای تیم کنونی و هم برای به ثمر نشستن مذاکرات تحت تاثیر قرار دهد و نباید اخبار از باشگاه بیرون برود.

وینفرد شفر در واقع به چنین مواردی آگاه نیست اما در این چند ماه حضورش در ایران با این موارد مواجه شده و نمی تواند آن را قبول کند. به هر حال او به نزدیکانش سپرده که جاسوس تیم را پیدا کنند. البته او مصاحبه ای هم در این زمینه انجام داده که در آن به نوعی خواسته به جز مدیر عامل کسی در مورد نقل و انتقالات صحبت نکند، شاید منظور شفر اعضای هیات مدیره و حتی معاونان باشد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال