شفر متخصص اخراج مربیان الهلال /سرنوشت رامون دیاز در انتظار مامیچ

احتمال اخراج مامیچ از الهلال در شرایطی قوت گرفته است که فصل گذشته نیز رامون دیاز بعد از ناکامی مقابل استقلال در بازی رفت اخراج شد....

احتمال اخراج مامیچ از الهلال در شرایطی قوت گرفته است که فصل گذشته نیز رامون دیاز بعد از ناکامی مقابل استقلال در بازی رفت اخراج شد.

به گزارش خبرنگار مدال، شفر دیشب در شرایطی الهلال را شکست داد که در برخی رسانه ها خبر احتمال اخراج خودش در صورت شکست مقابل الهلال منتشر شده بود و در رسانه های عربستانی خبر نارضایتی از مامیچ و احتمال اخراج او در صورت باخت به استقلال رسانه ای شده بود. حالا و بعد از شکست دو بریک الهلال مقابل  استقلال در رسانه های عربستانی اخبار زیادی از اعتراض شدید و تند هوادران الهلال از مامیچ منتشر شده است. این مربی کروات که دو ماه قبل با قیمت بالایی  سرمربی الهلال شد در لیگ قهرمانان با یک برد، یک تساوی و یک باخت نتایج خوبی نگرفته و علاوه بر آن در لیگ عربستان هم تیم الهلال که در دو فصل گذشته قهرمان شده هم اکنون با دو امتیاز کمتر نسبت به النصر رقیب ذوب آهن در رده دوم جدول رده بندی است و این شرایط برای هواداران الهلال که همیشه به قهرمانی عادت دارند قابل تحمل نیست. اخراج مامیچ در شرایطی قوت گرفته که فصل قبل هم رامون دیاز هم مقابل استقلال تن  به شکست داد و اخراج شد. 


رامون دیاز سرمربی آرژانتینی  الهلال اسفند ماه سال گذشته  پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال و قرار گرفتن در قعر جدول گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا از سوی مدیران این باشگاه اخراج شد در آن مقطع چند هفته‌ای می شد که مشکلات بین مدیران الهلال و سرمربی این تیم بالا گرفته بود و حتی هواداران الهلال نیز خواستار جایگزینی اسطوره باشگاهشان، سامی الجابر، به جای این مربی آرژانتینی شده بودند. حالا نیز درست همین شرایط رقم خورده؛ اختلاف بین مدیران الهلال و مامیچ و درخواست هوادران برای اخراج این مربی که در العین نتایج خوبی کسب کرده و با همین رزومه سرمربی الهلال شد و البته در گذشته هم سرمربی گری در الاتحاد عربستان را تجربه کرده و آنجا هم اتفاقا اخراج شده بود. جالب اینکه رامون دیاز هم سابقه اخراج از الهلال را در شرایطی تجربه می کرد که از الاتحاد برکنار  شده بود.


دیاز که با الهلال لیگ برتر عربستان و جام پادشاهی این کشور در سال ۲۰۱۷ را فتح کرده و آبی های ریاض را به فینال لیگ‌قهرمانان هم رسانده بود، در فصل گذشته  با وجود صدرنشینی در لیگ، از جام پادشاهی حذف شد و لیگ قهرمانان را به شکلی ضعیف آغاز کرد تا بعد از ناکامی برابر استتار موجبات اخراجش فراهم شود اما مامیچ که این فتوحات را نداشته خیلی زود در آستانه اخراج قرار گرفته و بخت چندانی برای ماندن در الهلال ندارد و به نظر می رسد یک مربی دیگر در بازی برگشت مقابل شفر صف آرایی کند. 
او در طول ۶۵ بازی که روی نیمکت پرافتخارترین تیم فوتبال عربستان نشست، ۵۲ برد، ۷ تساوی و تنها ۶ باخت به دست آورد و آمار فوق العاده ی ۸۰ درصد پیروزی را ثبت کرد.