شفر مربی بزرگی است/نیومایر: تلاش می‌کنم در بازی بعدی عملکردم بهتر باشد

مارکوس نیومایر، هافبک آلمانی و 32 ساله تیم فوتبال استقلال تهران که بهتازگی به این تیم پیوسته، قصد دارد به همراه آبیها به اهداف بزرگی در فوتبال ایران و آسیا دست پیدا کند ......

مارکوس نیومایر، هافبک آلمانی و 32 ساله تیم فوتبال استقلال تهران که به‌تازگی به این تیم پیوسته، قصد دارد به همراه آبی‌ها به اهداف بزرگی در فوتبال ایران و آسیا دست پیدا کند.

به گزارش سایت مدال، او که هنوز بابت گل نشدن توپش (ضربه ایستگاهی) در دیدار مقابل پارس‌جنوبی جم حسرت می‌خورد، معتقد است آبی‌پوشان به‌زودی شرایط‌شان بهتر شده و مدعی قهرمانی لیگ خواهند بود. گفت‌وگو با ستاره آلمانی استقلال که سابقه حضور در منچستریونایتد را نیز دارد در ادامه می‌خوانید:

باخت بدی را مقابل پارس‌جنوبی جم تجربه کردید. بازی چطور بود؟

فکر می‌کنم حق‌مان در آن بازی باخت نبود. می‌توانستیم حداقل به نتیجه مساوی برسیم. البته باید بگویم هوا بسیار گرم بود و این مساله روی کار هر دو تیم تاثیر گذاشته بود. نیمه اول عملکرد ما خوب نبود اما در نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم و درنهایت بازی را واگذار کردیم.

تیم حریف را چطور دیدی؟

بازیکنان پارس‌جنوبی عملکرد خوبی داشتند، البته آنها بیشتر در فاز دفاعی بودند و سعی داشتند از نتیجه‌ای که به‌دست آمده‌ و گلی که زدند دفاع کنند. فکر می‌کنم اگر ما از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده می‌کردیم حتما می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم.

از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟

من تلاش کردم کارهایی که کادرفنی از من می‌خواهد را انجام دهم. یک ضربه ایستگاهی به‌دست آوردم که از شانس بدم توپ به داخل دروازه نرفت اما تلاش می‌کنم در بازی بعدی عملکردم بهتر باشد و اگر شانس نصیبم شد گلزنی هم کنم. البته ضربه‌ام را هم زیاد بد نزدم اما فقط داخل چارچوب نبود. هنوز هم حسرت گل نشدن آن توپ را می‌خورم چون از لحاظ فوتبالی خیلی می‌توانست به من کمک کند.

هواداران استقلال در این مدتی که به استقلال آمدی استقبال خوبی از تو داشتند.

واقعا باید از آنها تشکر کنم. همیشه در صفحات مجازی به من روحیه می‌دهند و همین مساله کار مرا سخت‌تر می‌کند. در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز به عینه دیدم که آنها چقدر هیجان‌انگیز هستند و می‌توانند به هر بازیکنی از لحاظ روحی کمک شایانی کنند.

در بازی بعدی باید به مصاف فولاد بروید. یک بازی سخت دیگر!

بله، آن‌طور که شنیده‌ام فولاد تیم بسیار خوبی است و در این چهار بازی هم عملکرد خوبی داشته اما ما بازی خانگی‌مان است و باید حتما سه امتیاز و پیروزی را کسب کنیم چراکه هفته بعد یک بازی سخت مقابل السد‌قطر در لیگ قهرمانان آسیا داریم و پیروزی مقابل فولاد می‌تواند مقدمه‌ای باشد برای یک برد بزرگ و روحیه‌بخش. /فرهیختگان

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال