شفر: مقابل سپیدرود بزن زیرش بازی نکردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپیدرود بزن زیرش بازی نکردیم. وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پس ازبرد ۳ ب ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپیدرود بزن زیرش بازی نکردیم.

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از برد ۳ بر صفر تیمش برابر سپیدرود رشت اظهارداشت:  بعد از بازی قبل به بازیکنان گفته بودم باید یک بازگشت خوب داشته باشیم.

*مقابل سپیدرود بزن زیرش بازی نکردیم

اگر شما نبازید نمی‌توانید برنده هم بشوید. از بازی امروز بازیکنانم خوشحالم دوباره خیلی خوب بازی کردیم و پاس های زیادی دادیم و فوتبال بزن زیرش و بازی بلند نبود و همه با لبخند بازی را نگاه می‌کردند و بازیکنان هم با لبخند بازی می کردند.

* ابراهیمی مدت ها بود که از این گل‌ها نزده بود

وی افزود:

یک تبریک ویژه باید به ابراهیمی بگویم، او مدتی بود که از این گل ها نزده بود و دیروز هم تمرین خوبی برای ضربه ایستگاهی داشت. بازیکنان ما باید خوب ضربه ایستگاهی بزنند. نه فقط به خاطر گلی که زد بلکه او قلب تیم استقلال است.

هواداران همیشه حامی تیم ما هستند. خوشحالم که هواداران استقلال بازیکن قدیمی من علی کریمی را تشویق کردند این احترام است. می دانم هواداران بسیار فوق العاده داریم. ضمن اینکه هواداران ما به سرمربی رقیب احترام گذاشتند و او را تشویق کردند. خوشحال شدم او را در هتل و مسابقه دیدمش او بازیکن خوبی بود و مطمئنم راهش را به عنوان مربی ادامه می دهد.

* خوشحالم که استقلالی‌ها هم علی کریمی را تشویق کردند

شفر گفت:

هواداران همیشه حامی تیم ما هستند. خوشحالم که هواداران استقلال بازیکن قدیمی من علی کریمی را تشویق کردند این احترام است. می دانم هواداران بسیار فوق العاده داریم. ضمن اینکه هواداران ما به سرمربی رقیب احترام گذاشتند و او را تشویق کردند. خوشحال شدم او را در هتل و مسابقه دیدمش او بازیکن خوبی بود و مطمئنم راهش را به عنوان مربی ادامه می دهد.

مثل نواختن پیانو، استقلال باید روز به روز بهتر شود

سرمربی استقلال در مورد اینکه هر وقت فکر شما در زمین بود استقلال به همان مقدار خوب بازی کرد و ۴۰۰ پاس هم داد، گفت:

تشکر می‌کنم از تعریف شما، همه کارهایی که ما انجام می‌دهیم تا خوب بازی کنیم. کار راحتی نبود که در هفته های ابتدایی بخواهیم روش بازی را عوض کنیم و یک بازی دیگر ارایه بدهیم. هدف ما این است که تیم بهتر و بهتر شود. مثل نواختن پیانو است که باید مدام تمرین کنید تا بهتر بزنید. ما بدون حریف تمرین پاس می‌کنیم. باید این کارها را تکرار و تکرار کنیم. قدم به قدم و هر روز تیم ما بهتر می‌شود. الان با حضور پژمان منتظری یک بازیکن بیشتر داریم که خیلی خوب بازی می‌کند. خیلی ها می‌گفتند شاید پژمان شانس بازگشت نداشته باشد اما ما قدم به قدم او را به تیم برگرداندیم. او یک نیمه بازی می کرد و امروز ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد.

* حریفان را خیلی خوب آنالیز می‌کنیم
وی افزود:

امید ابراهیمی و روزبه دو هافبک قدرتمند ما هستند و مدافعی مثل مجید حسینی داریم که خوب پاس می‌دهد.ما حریف را خوب آنالیز می‌کنیم. دقایقی از بازی خودمان را نگاه می‌کنیم می‌گوییم باید بهتر و بهتر شویم و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنیم. اگر آمادگی جسمانی خوب نداشته باشید خوب بازی نمی‌کنید و رو به بازی بلند می‌اورید و هافبک‌ ها فقط توپ را نگاه می‌کنند.

* مثل آموختن پیانو، هفته ای سه بار پاسکاری تمرین می‌کنیم
سرمربی استقلال تصریح کرد:

همه بازیکنان باید برای این کار اعتماد به نفس داشته باشند شاید سه بار در هفته فقط تمرین پاسکاری می کنیم. مثل نواختن پیانو است و باید مدام تمرین کرد.

*کاشته نورافکن ان چیزی نبود که من می‌خواستم

شفر در مورد اینکه نور افکن هم مثل ابراهیمی خوب ضربه کاشته زد و آیا در این مورد تصمیم می گیرید، گفت:

برای ضربات ایستگاهی همیشه تمرین می کنیم؛ هم برای خودمان هم برای اینکه حریف ضربه بزند. امید نور افکن بازیکنی است که با هر دوپا خوب شوت می زند اما ضربه ایستگاهی که زد آن‌چیزی نبود که من می‌خواستم. نمی‌خواهم مثل جباروف فنی ضربه بزند او باید مستقیم به سمت دروازه بزند. او بازیکن مستعدی است و می‌ خواهد یاد بگیرد. وقتی من حرف می زنم چشمانش به لب های من است زیرا می‌خواهد یاد بگیرد. اکنون او بازی می‌کند و انتظار بیشتری از او داریم.

*بازیکنان استقلال اعتماد به نفس دارند

شفر تاکید کرد:

باور کنید بازیکنان ما خوشحال هستند. اعتماد به نفس دارند وقتی بازیکنان جدید هم اضافه می‌شوند. بوبان و تیام که امدند همه گفتند بازیکنان خوبی به جمع ما اضافه شدند. همه دنبال موفقیت در تیم هستند و نمی‌گویند این بازیکن در پست من است. بهنام که وارد زمین شد دیدید که همه سعی اش را کرد روحیه تیمی بسیار بسیار مهم است.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال