شفیعی: به مسئولان تراکتور هشدار داده بودم

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول اعلام کرد مجبور شده از تراکتورسازی به AFC شکایت کند ......

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول اعلام کرد مجبور شده از تراکتورسازی به AFC شکایت کند.

پس از کش و قوس های فراوان سرانجام خالد شفیعی نتوانست مطالباتش را از باشگاه تراکتورسازی دریافت کند و به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد. شفیعی مدعی است که 680 میلیون تومان از باشگاه طلب دارد و باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این موضوع پیش می آید.

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول درباره شکایتش از تراکتورسازی به خبرنگار "ورزش سه" گفت: واقعیت این است که من شخصا در جریان این مسائل نیستم و وکیلم موضوع شکایت را پیگیری می کند. وکیل من نامه شکایت را تنظیم و به AFC ارسال کرده است.

وی ادامه داد: من مدت ها است از باشگاه تراکتورسازی طلبکارم و بارها بدین خاطر با مسئولان این باشگاه تماس گرفتم. با آقایان آجورلو، محمودی و شهریاری چندین بار تماس گرفتم و خواستم که مطالباتم را پرداخت کنند؛ اما هیچ اتفاقی رخ نداد. این آقایان هیچ جوابی نیز به من ندادند و الان هم ایرادی متوجه من نیست.

مدافع سابق تراکتورسازی همچنین گفت: من مسئولان تراکتورسازی را در جریان همه مسائل گذاشته بودم. به آنها هشدار داده بودم اما به من گفتند هرطور صلاح می دانی عمل کن و وقتی دیدم باشگاه اقدامی نمی کند، مجبور شدم شکایتم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنم.

شفیعی در پایان افزود: من هیچ مشکلی با هواداران خوب تراکتورسازی ندارم. چند سال خوب را در کنار این هواداران گذراندم و واقعا جز خوبی چیزی از آنها ندیدم. الان هم هرگز نیتم این نیست که باشگاه تراکتورسازی ضربه بخورد؛ اما به هر حال این پول حق من و خانواده ام است. اگر از حق خودم هم بگذرم، نمی توانم از حق خانواده ام گذر کنم.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال