شفیعی: مثل کیوان برره، از من پول زور گرفتند!

مدافع سایپا که از این تیم جدا شده است، از مسئولین این تیم دل خوشی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، خالد شفیعی که از جمع نارنجی پوشان جدا شده است، مقصد بعدیش را هنوز مشخص نکرده است اما دیگر به فوتبالش برای فصل آینده در ایران ادامه نخواهد داد.


شفیعی در خصوص جدائیش از سایپا به خبرنگار ورزش سه گفت: من دو پیشنهاد خارجی داشتم که شرایط یکی از آنها خیلی خوب بود و اول باید با باشگاه سایپا مذاکره می کردم و وقتی که دو پیشنهاد به دستم رسید، تصمیم گرفتم که فوتبالم را در خارج از ایران ادامه دهم. در حال حاضر ۵ روز است که برای تسویه حساب به باشگاه سایپا مراجعه می کنم و به سختی و مکافات تسویه حساب کردم.


او که بابت مسائل مالی از باشگاه سایپا دل خوشی ندارد، ادامه داد: متاسفانه ۲ نفر که کارهای نقل و انتقالات باشگاه سایپا را انجام می دهند، من را اذیت کردند. به گواه خودشان من خیلی زحمت کشیدم و از تنها کسی که در آن باشگاه راضی بودم، فقط ابراهیم صادقی بود . من ۱۴ بازی برای سایپا انجام دادم که فقط در یکی دو مورد از آنها باخت آوردیم اما با تمام زحماتی که کشیدم، احترام من را نگه نداشتند و جریمه شامل حالم شد.


وی گفت: کسانی را به عنوان مسئول انتخاب کرده و به سایپا آورده اند که اصلا نمی دانند فوتبال چیست. باشگاه سایپا از لحاظ امکانات خوب است و تاکنون جوانان خوبی را تحویل فوتبال ما داده ولی آدم هایی که آنجا هستند، فوتبالی نیستند. آنها مثل شخصیت کیوان در شب های برره از من پول زور گرفتند. من به شخصه آنها را حلال نمی کنم. پولی که من را جریمه کردند، حق زن و بچه من بود و آه من پشت سر آنهاست.


شفیعی گفت: هر چقدر که بالا و پایین می کنم، نمی فهمم چرا من را جریمه کرده اند. من برای اینکه نامه ای برای باشگاه خارجی می گرفتم، مجبور شدم پولی زیادی را پرداخت کنم و علاوه بر اینکه ۱۳۰ میلیون جریمه شدم، می خواستند از من ۳۰ میلیون پول نقد بگیرند.


مدافع فصل گذشته سایپا در پایان درخصوص اینکه مقصد او چه تیمی است گفت: مقصدم مشخص نیست، بعد از انجام تست های پزشکی به امید خدا تیمم را اعلام خواهم کرد.

تگ ها


خالد شفیعی سایپا