شفیلد یونایتد ۳ - ۳ منچستریونایتد؛ تساوی جذاب و دراماتیک

منچستریونایتد در حالی که با دو گل از حریف عقب بود، در نهایت موفق شد به یک پیروزی دراماتیک دست پیدا کند...

شفیلد یونایتد ۳ - ۳ منچستریونایتد؛ تساوی جذاب و دراماتیک

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، شفیلدیونایتد در خانه میزبان منچستریونایتد بود که در نهایت با نتیجه ۳-۲ مغلوب شد.

از ابتدا مشخص بود که شاگردان سولسشر کار ساده‌ای ندارند و حملات شفیلد در دقیقه ۱۹ جواب داد و فلک میزبان را پیش انداخت. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت نیمه اول با برتری ۱-۰ شفیلدیونایتد به پایان رسید. اما میزبان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲، موست گل دوم را هم به ثمر رساند تا کار برای منچستری‌ها سخت شود.

اما هر چه از نیمه دوم می‌گذشت شاگردان شولسشر بیشتر به بازی مسلط می‌شدند و در دقیقه ۷۲، برندن ویلیامز موفق شد گل اول یونایتد را به ثمر رساند. دقایقی بعد روی پاس مارکوس راشفورد، میسون گرین‌وود گل تساوی را به ثمر رساند تا شیاطین سرخ در آستانه یک کامبک ارزشمند قرار بگیرند. تلاش‌ها دو تیم ادامه داشت سرانجام در دقیقه ۷۹، پاس کات‌بک دنیل جیمز با ضربه بغل پای مارکوس راشفورد تبدیل به گل مشکی‌پوشان شد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۲، رونیه موفق شد با ضربه‌ای که به نظر می‌رسید به دستش هم برخورد کرده، داوید دخیا را مغلوب کرد و بازی به تساوی کشیده شد. منچستریونایتد با این تساوی ۱۷ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. شفیلد هم با ۱۸ امتیاز به رده ششم صعود کرد.

ببینید:
خلاصه بازی شفیلد یونایتد 3 - 3 منچستر یونایتد/ ویدیو

تگ ها


شفیلدیونایتد منچستریونایتد هفته سیزدهم لیگ جزیره فوتبال جهان اوله گونار سولسشر فوتبال