Banner

شمارش معکوس تا پایان مهلت AFC به سرخابی ها

تا پایان مهلت AFC به باشگاه های لیگ برتری برای ارسال مدارک و گرفتن مجوز حرفه ای فرصت چندانی باقی نمانده است....

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم پرسپولیس و استقلال در تکاپو هستند تا بتوانند با پرداخت بدهی طلبکارانشان و یا مصالحه با آن ها در فرصت اندک باقی مانده مدارک خود را تکمیل کرده و مجوز حرفه ای دریافت کنند. نکته جالب اینجا است که هر سال سرخابی ها با چنین مسئله ای روبرو هستند و البته مجوز خود را هم دریافت می کنند بدون این که ذره ای از بدهی هایشان کم شده باشد! امسال اما سندسازی حداقل در مورد برخی از طلبکاران امکان پذیر نیست چرا که آن ها از طریق فیفا برای دریافت طلب هایشان اقدام و در فدراسیون جهانی فوتبال پرونده سازی کرده اند.

در میان همه این دغدغه ها اما صحبت های عضو هیئت مدیره آبی ها قابل تامل است. خلیل زاده روز گذشته اعلام کرده است که چون روزهای دوشنبه و سه شنبه در ایران تعطیل رسمی است ما روز پنجشنبه پاسخ AFC را خواهیم داد!

حال سوال اینجا است؛ آیا تعطیلات تقویم ایران به AFC مربوط است یا باشگاه ها باید تا پیش از مهلت تعیین شده برای ارسال مدارک اقدام کنند؟!

اظهار نظر اسماعیل خلیل زاده در این خصوص موج نگرانی را در فضای مجازی و در میان هواداران استقلال ایجاد کرده است!

 

بیشتر بخوانید:

خلیل زاده و وریا روبروی هم!

دلخوری هواداران استقلال از رفتار دوگانه فدراسیون مقابل سرخابی ها

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس خطر حذف استقلال از آسیا خطر حذف پرسپولیس از آسیا عضو هیئت مدیره استقلال اسماعیل خلیل زاده پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال