شماره اسطوره بارسلونا به دنی آلوز می رسد؟

دنی آلوز شب گذشته رسما به بارسلونا بازگشت و قرار است چهارمین شماره متفاوت خود در این باشگاه را به تن کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی آلوز تابستان ۲۰۱۶ بود که بارسا را به مقصد یوونتوس ترک کرد. ۵ سال بعد و در شرایطی که او پس از فسخ با سائوپائولو بازیکن آزاد محسوب می شد، تصمیم به بازگشت به بارسلونا گرفت و ژاوی نیز به این مساله چراغ سبز نشان داد. آلوز با قراردادی تا پایان فصل و بند تمدید یک ساله برای بارسا بازی خواهد کرد و البته باید تا ۱ ژانویه صبر کند.

اکنون این سوال مطرح است که آلوز در بازگشت به بارسا چه شماره ای را به تن خواهد کرد؟

او بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ پیراهن محبوبش شماره ۲ را به تن داشت. سال ۲۰۱۳ و با جدایی اریک ابیدال از بارسا، آلوز برای قدردانی از دوست صمیمی خود پیراهن شماره ۲۲ او را به تن کرد و تابستان ۲۰۱۵ با جدایی ژاوی از بارسا نیز پیراهن شماره ۶ او به آلوز رسید.

در حال حاضر پیراهن شماره ۲ متعلق به سرجینیو دست است. شماره ۲۲ را اسکار مینگسا به تن می کند و ۶ نیز در اختیار ریکی پویج است.

در حال حاضر شماره ۸ که فصل قبل در اختیار میرالم پیانیچ بود، در دسترس است؛ شماره ای که سال ها در اختیار آندرس اینیستای افسانه ای بود. به نظر می رسد آلوز در نهایت همین شماره را انتخاب کند مگر اینکه ترجیح بدهد تا ژانویه صبر کند. اولین بازی او با پیراهن بارسا احتمالا ۲ ژانویه در زمین رئال مایورکا خواهد بود.

تگ ها


دنیل آلوز پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال