شماره ۷ اینتر بر تن مائوریتو؛ ایکاردی می‌ماند؟

با اعلام باشگاه اینتر، شماره 7 نراتزوری در فصل جدید در اختیار کاپیتان فصل پیش و شماره 9 سابق این باشگاه قرار گرفت...

به گزارش مدال، مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر در تمرینات نراتزوری شرکت خواهد کرد. اسکای اسپورتس مدعی شد آنتونیو کونته قصد دارد برنامه‌های تاکتیکی دیدار با لچه را به ایکاردی نیز بگوید و او در تمرینات شرکت خواهد کرد. علیرغم موضع سفت و سخت باشگاه مبنی بر عدم تمایل به ادامه همکاری با ایکاردی، این بازیکن قصد دارد حتی اگر یک درصد هم شانس ماندن داشته باشد، برای آن تلاش کرده و خود را در هفته‌های پیش رو به آنتونیو کونته ثابت کند. اینتر حتی شماره 9 ایکاردی را نیز به روملو لوکاکو، مهاجم جدید و بلژیکی داد اما مائوریتو نشان داده با این موضوع مشکلی ندارد و درخواست شماره 7 را به باشگاه داده است.

این ریسک برای مائورو ایکاردی وجود دارد که در صورت عدم تمایل کونته به استفاده از او، این مهاجم 26 ساله حداقل تا ژانویه قادر به بازی کردن نباشد اما تصمیم مائورو ایکاردی برای ماندن جدی بوده و قصد دارد از روزنه های امید خود برای ماندن استفاده کند.

اخباری در مورد احتمال انتقال مائورو ایکاردی به تیم‌هایی چون یوونتوس و ناپولی وجود دارد اما به نظر می‌رسد این بازیکن فعلاً قصد جدایی از اینتر را نداشته و می خواهد خود را به آنتونیو کونته و دیگر ارکان باشگاه ثابت کند.

اخبار مرتبط:

پیوستن ستاره منچستریونایتد به اینتر قطعی شد؟

تگ ها


شماره هفت اینتر نراتزوری ستاره آرژانتینی آنتونیو کونته فوتبال جهان اسکای اسپورتس مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال