شماره پیراهن لروی سانه در بایرن مونیخ مشخص شد

لروی سانه، خرید جدید بایرن مونیخ از فصل آینده با شماره ۱۰ این تیم به میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته بود که بعد از کش و قوس های فراوان نهایتاً ستاره آلمانی منچسترسیتی یعنی لروی سانه با قراردادی به ارزش ۶۰ میلیون یورو و تا سال ۲۰۲۵ به بایرن مونیخ پیوست تا فصل آینده را در آلیانز توپ بزند.

از طرفی با توجه به اینکه اخیراً باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده بود که قصد دائمی‌کردن قرارداد فیلیپ کوتینیو را ندارد و این بازیکن در پایان فصل به بارسلونا باز خواهد گشت، قابل پیش بینی بود که بایرن پیراهن شماره ۱۰ ستاره برزیلی را در اختیار سانه قرار دهد؛ اتفاقی که لحظاتی پیش به شکل رسمی رخ داد و باشگاه مونیخی اعلام کرد که مانه از فصل آینده با پیراهن شماره ۱۰ باواریایی‌ها به میدان خواهد رفت.

در بیانیه باشگاه بایرن مونیخ در این باره آمده است: " سانه فصل بعد پیراهن شماره ۱۰ بایرن مونیخ را بر تن خواهد کرد. با احترام به فیلیپ کوتینیو که شماره ۱۰ فعلی است و می تواند در بازی فینال جام حذفی در برلین و هر بازی لیگ قهرمانان در ماه آگوست بازی کند، سانه ترجیح داد که فعلا از عکس های خود با این شماره پیراهن رونمایی نشود. جدای از این هواداران می‌توانند پیراهن شماره ۱۰ سانه را از فروشگاه های رسمی بایرن مونیخ خریداری کنند. کوتینیو در گفتگوی مقدماتی با کارل هاینس رومنیگه و حسن صالح حمیدزیچ درک خود را نسبت به این موضوع نشان داد."

سانه حالا پیراهنی را خواهد پوشید که سالها بر تن اسطوره باشگاه بایرن مونیخ یعنی آرین روبن هلندی بوده است.

بیشتر بخوانید:
شادی گل سرخیو راموس به یاد کریس رونالدو+ عکس
تیاگو آلکانترا در آستانه لیورپولی شدن؟
کورتوا: دو متر قد دارم و خیلی چابکم 

تگ ها


فوتبال جهان لروی سانه بنودسلیگا بایرن مونیخ لروی سانه منچستر سیتی فوتبال