شماره یک تیم ملی مقابل ازبکستان کیست؟

رقابت دروازه بان های تیم ملی برای حضور درون دروازه مقابل ازبکستان بالا گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اردوی اخیر تیم ملی در حالی چند روزی است برگزار شده که علیرضا بیرانوند مرد شماره یک این تیم طی سالیان گذشته به دلیل مصدومیت همسترینگ نتوانسته در اردو شرکت کند.در غیاب بیرانوند، سرمربی کروات تیم ملی امیررضا عابدزاده، رشید مظاهری و پیام نیازمند را به تیم ملی دعوت کرده و این سه دروازه بان مطرح رقابت فشرده ای برای حضور درون چارچوب دارند.


در چنین شرایطی اما مشخص نیست اسکوچیچ در غیاب بیرانوند قصد دارد از کدام دروازه بان در قفس توری تیمش مقابل ازبکستان استفاده کند. در تمرینات روزهای گذشته رشید مظاهری دروازه بان فصل گذشته تراکتور و کنونی استقلال پیراهن شماره یک تیم ملی را برتن کرده و این گمانه زنی را مطرح کرده او دروازه بان اول خواهد بود اما با توجه به آمادگی عابدزاده و نیازمند نمی شود با اطمینان گفت که مظاهری مقابل ازبکستان درون چارچوب می ایستد.


نکته قابل توجه درباره هر سه دروازه بان تیم ملی این است که آنها فصل خوبی را پشت سر گذاشته اند. امیر عابدزاده همین حالا در ماریتیموی پرتغال عملکرد خیره کننده ای دارد و با انگیزه ناشی از مهار یک پنالتی سخت مقابل پورتو به اردوی تیم ملی پیوسته است. از طرف دیگر مظاهری و نیازمند نیز در تراکتور و سپاهان روزهای پرفروغی داشتند و نشان دادند که جزو بهترین گلرهای ایران هستند.


این ۳ دروازه بان طی روزهای گذشته زیر نظر مربی گلرهای خارجی تیم ملی تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند و همه آنها انگیزه زیادی برای ایستادن درون چارچوب در بازی دوستانه مقابل ازبکستان دارند. حال باید منتظر ماند ودید اسکوچیچ در نهایت از کدام دروازه بان تیمش مقابل ازبکستان و بعد در دیدار با مالی استفاده خواهد کرد تا جای بیرانوند را پر کنند.

بیشتر بخوانید:

پرواز چارتر ملی پوشان فوتسال و فوتبال ایران

غیبت لژیونر ازبکستان مقابل ایران و انگیزه گرفتن انتقام پرسپولیس!

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران تمرینات تیم ملی ایران فوتبال ایران فوتبال