شماره 9 جدید تیم ملی ایتالیا کیست؟

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است آندره‌آ پینامونتی مهاجم باشگاه جنوا شماره 9 آینده آتزوری خواهد بود و به تمجید از توانایی‌های او پرداخت....

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است آندره‌آ پینامونتی مهاجم باشگاه جنوا شماره 9 آینده آتزوری خواهد بود و به تمجید از توانایی‌های او پرداخت.

به گزارش مدال، «آندره‌آ پینامونتی» که تابستان کاپیتان تیم زیر 20 سال ایتالیا در جام جهانی بود و با زدن چهار گل کمک کرد تیمش به نیمه‌نهایی برسد، با انتقالی قرضی با بند خرید اجباری 18 میلیون یورویی، اینتر را به مقصد جنوا ترک کرد.

حالا «روبرتو مانچینی» سرمربی تیم ملی ایتالیا به تعریف و تمجید از این مهاجم جوان پرداخت و در خصوص او گفت: «مهاجم بعدی آتزوری پینامونتی است. او آینده تیم ملی است. باید پیشرفت کند. در حال حاضر باید به پیروزی فکر کنیم پس یکی از میان کوالیارلا، بلوتی، ایموبیله و بالوتلی مهاجم ما خواهد بود اما انتظار دارم تا پیش از یورو مهاجمی ظهور کند.»

مانچینی درباره زانیولو و خط زدنش از اردوی پیشین تیم ملی هم گفت: «اولین بار که او را دعوت کردم می‌خواستم همدیگر را بهتر بشناسیم. در طول شش ماه پیشرفت خوبی داشت اما مانند کیزا هنوز جوان است و بازیکن بالغی نیست. زانیولو در پست هافبک مرکزی به نظر من بیشتر بدرخشد.»

بیشتر بخوانید:

یوونتوس در پی صید ستاره جوان برشا

تگ ها


آندره آ پینامونتی اینتر نراتزوری ایتالیا جنوا آتزوری تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی فوتبال جهان فوتبال