شما بگویید: چه کسی مدیرعامل پرسپولیس شود؟

مدیرعامل پرسپولیس روز شنبه در حالی معرفی می‌شود که وزارت ورزش هنوز گزینه تازه‌ای را روی میز خود ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از دقایقی قبل جلسه پیرامون بررسی استعفای مجید صدری در ساختمان وزارت ورزش با حضور حمیدرضا سجادی، معاون و مشاوران او برگزار شده و قرار است پس از قبول یا رد استعفای صدری، گزینه‌های جانشینی او مورد بحث قرار بگیرند.

این در حالی است که مجید صدری پس از استعفای جعفر سمیعی به عنوان سرپرست مدیرعاملی از سوی هیئت مدیره انتخاب شد و وزیر ورزش نیز این تصمیم را تائید کرد اما وقتی مهلت سه ماهه سرپرستی او به پایان رسید و هیئت مدیره از وزیر ورزش درخواست کرد تا وی مدیرعامل شود، سجادی پاسخ منفی داد.

پاسخ منفی او در حالی اتفاق افتاد که پرسپولیس در شرایط نابسامانی قرار داشت اما صدری موفق شد قرارداد یحیی گل‌محمدی را به مدت سه سال تمدید کند، قرارداد با کارگزار جدید را به امضا برساند و در نهایت با پرداخت بدهی گابریل کالدرون، پنجره نقل و انتقالاتی را باز کند. با این حال بخش بزرگی از هواداران پرسپولیس انتقاداتی را به وی مطرح کردند و به عبارتی او هرگز چهره یک مدیر محبوب با سرمایه اجتماعی قابل توجه را نداشت.

نکته مهم اینکه بازیکنان پرسپولیس نیز تا اینجای فصل تنها ۲۰ درصد دریافتی داشته‌اند و حتی یحیی گل‌محمدی نیز با اشاره به این موضوع عملکرد صدری را زیر سوال برد، با این حال استوری حمایتی بازیکنان و اعضای کادرفنی از مجید صدری باعث شد تا بسیاری تصور کنند که شانس او برای مدیرعاملی افزایش یافته است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل پرسپولیس روز شنبه قرار است معرفی شود و وزیر ورزش ۷۲ ساعت پس از برگزاری جلسه در مورد استعفای صدری، تصمیم نهایی خود را در مورد آینده این باشگاه خواهد گرفت.

همچنین از خیابان سئول خبر رسیده که جمع بندی وزیر ورزش، روی یک چهره آشناست که سابقه مدیرعاملی پرسپولیس را نداشته اما برای حضور در این پست اشتیاق زیادی را از خود نشان داده است؛ هرچند که هواداران پرسپولیس واکنش خوبی به انتخاب او در چند هفته گذشته نداشتند.

شما هواداران پرسپولیس در این خصوص چه نظری دارید و تصور می‌کنید که چه کسی باید مدیرعامل پرسپولیس شود؟

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال