شما می‌خواهی من را به حاشیه ببری؟!

سرمربی شهر خودرو معتقد است که نسبت به هفته‌های گذشته اوضاع در این تیم بهتر شده و حواشی کاهش پیدا کرده است....

به گزارش "ورزش سه" شهر خودرو خراسان با کسب ۲ امتیاز از هفت دیدار ابتدایی خود در لیگ بیست و یکم در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد، اما با توجه به تساوی نفت مسجدسلیمان، هوادار و نفت آبادان شاگردان میثاقیان فرصت خوبی برای فرار از قعر جدول دارند و فردا باید در دیداری دشوار در هفته هشتم به مصاف نساجی مازندران بروند.

اکبر میثاقیان سرمربی شهر خودرو در کنفرانس خبری پیش از بازی درباره بازی فردا گفت: این بازی پنجمی است که من همراه تیم هستم؛ می‌دانید در چه شرایط پرتنشی من به این تیم اضافه شدم ولی الان خداراشکر آرامش بیشتر شده و تیم هم بهتر شده است. مطمئناً فردا بازی خوبی ارائه خواهیم داد ولی حریف هم تیم با ریشه‌ای است.

او با اشاره به قدمت تیم نساجی و عملکردی که داشته، توضیح داد: نساجی را مردم مازندران و خراسان دوست دارند و تیمی است که همیشه در جایگاه‌های خوبی قرار دارد؛ البته امسال حق این تیم، جایگاهی که الان دارد نیست. مطمئنا این تیم روزهای خوبی را در پیش دارد.

میثاقیان درباره وضعیت فنی تیمش هم این‌چنین گفت: بچه‌های ما نیز فشار زیادی را متحمل می‌شوند ولی با این وجود رو به جلو خواهیم بود و بازی خوبی را ارائه خواهیم داد؛ ساکت الهامی در تیم خوب کار کرده و تیم را در لیگ برتر نگه داشته است ولی تیم ما نیز تیم خوبی است و می‌دانیم بازی خوبی را ارائه می‌دهیم. بچه‌های ما هر روز بهتر می‌شوند و امیدوارم با پیروزی در لیگ شرایط بهتری پیدا کنیم.

سرمربی شهر خودرو درباره وعده حضور تیمش در نیمه بالای جدولی هم پاسخ داد: فشار روی بچه‌ها زیاد بود و هنوز تنش وجود دارد، این تنش مدام کمتر می‌شود؛ بازی هفته موفقیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستم گل بزنیم. حق این تیم رده هفتم هشتم جدول است و تلاش می‌کنیم به آنجا برسیم. این تیم همیشه جزو رده‌های بالای هفتم و هشتم بوده و امیدوارم بازی خوب برای انجام بدهیم.

اکبر میثاقیان در واکنش به سوال خبرنگاری درباره بی‌پولی شهر خودرو و ناتوانی در سفر به مازندران گفت: شما از اول به دنبال این بودی که تیم را به حاشیه ببری. من خودم اهل اینجا هستم و اینطور نبوده است.

او در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره غایبان شهر خودرو هم پاسخ داد: فقط محسن ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت.

تگ ها


پدیده مشهد اکبر میثاقیان