شما نفس می‌کشید؛ رونالدو فالوئر می‌گیرد!

رکوردشکنی‌های کریستیانو رونالدو در اینستاگرام نیز ادامه دارد و حالا او 400 میلیونی شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگرچه شرایط در سال 2022 در زمین فوتبال چندان برای کریستیانو رونالدو فوق العاده نبوده و او تنها یک بار مقابل برایتون موفق به گلزنی شده است، اما اوضاع در شبکه های اجتماعی همچنان بر وفق مراد این بازیکن بوده و او ستاره بی رقیب فوتبال در اینستاگرام محسوب می شود. 

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 37 ساله منچستریونایتد امروز تبدیل به اولین فردی در جهان شد که به رکورد 400 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است. این گلزن مشهور و باتجربه فعالیت زیادی در این شبکه داشته و درآمد هنگفتی نیز از این راه به جیب می‌زند. 

البته در روزهای اخیر اخباری در مورد حضور برخی دنبال کننده‌های جعلی در بین هواداران کریستیانو رونالدو و دیگر ستاره‌های دنیای فوتبال از جمله لیونل مسی شنیده شد، اما به هر ترتیب این بازیکن به دستاورد بزرگی رسیده است. حالا کریستیانو رونالدو با انتشار ویدئویی از این بابت از هواداران خود تشکر کرده است.

کریستیانو رونالدو در این پیام ویدئویی گفت: "سلام دوستان، 400 میلیون دنبال کننده ... وای، چه عددی، پس حالا دیگر می‌توانم بگویم سیووو (خوشحالی معروف رونالدو).  فوق العاده است، عجب لحظه بزرگی برای من رقم خورده، بدون شما رخ دادن هیچ‌یک از اینها ممکن نیست و باید از صمیم قلبم از شما تشکر کنم. همین‌طور ادامه بدهید. من زندگی خود و همه‌چیز را با شما به اشتراک خواهم گذاشت و شما لیاقتش را دارید. خیلی ممنون و بیایید این روند را تا 100، 200 میلیون دنبال کننده دیگر ادامه دهیم. مرسی دوستان."

جالب اینجاست فقط از زمان انتشار این پست چهار میلیون به تعداد هواداران رونالدو اضافه شده که رقم خارق العاده ای محسوب می شود. نزدیکترین رقیب رونالدو و نفر دوم کایلی جنر، ستاره تلویزیون است که 312 میلیون دنبال کننده در صفحه خود دارد

این در حالیست که حتی بسیاری از تیم های پرطرفدار، هنرمندان یا بازیکنان در کشورهای مختلف در مجموع چهار میلیون دنبال کننده ندارند، اما رونالدو طی هشت ساعت به این رکورد غیرقابل توصیف دست یافته که نشان از محبوبیت بی اندازه این فوق ستاره پرتغالی

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال