شمسایی: احترام فالکائو واجب است اما می‌خواهم رکوردم را پس بگیرم

وحید شمسایی گفت: در کل برای فالکائو که نابغه فوتسال جهان است احترام قائل هستم، اما می‌خواهم رکوردم را پس بگیرم....

شمسایی: احترام فالکائو واجب است اما می‌خواهم رکوردم را پس بگیرم

به گزارش مدال، وحید شمسایی در مورد علت استعفایش از کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: وقتی شنیدم محمدحسن انصاری‌فرد استعفا داده بدون لحظه‌ای صبر من هم استعفا دادم. با این کار به بزرگتر خودم احترام گذاشتم. البته استعفای من به خاطر حضور ساکت نبود بلکه به خاطر رفتن انصاری‌فرد بود. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا با حسین شمس به خاطر استعفایش دوباره دچار مشکل شده است، گفت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد. نمی‌دانم این خبر از کجا درآمد. بیشتر از پانزده روز است که با شمس صحبتی نکردم. من در زندگی‌ام جز پرچم امام حسین (ع) زیر پرچم کسی نبودم و از کسی هم ترسی ندارم. من قبلا دیده‌ام که آدم چطور پشت رفقایشان را خالی می‌کنند و به خاطر همین بعد از رفتن انصاری‌فرد من هم استعفا دادم تا پشت او را خالی نکرده باشم. 

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان درباره برگزاری دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با قطر که با حضور او و برای شکستن رکورد گل ملی جهان ترتیب داده شد، خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون و کمیته فوتسال زحمت کشیدند تا قطر به ایران بیاید. کاری به این بازی ندارم، اما کلا آماده هستم و مشکلی برای بازی کردن ندارم. 

شمسایی در پایان گفت: فالکائو ستاره برزیلی فوتسال جهان ۸ گل از من جلوتر است و من اگر به اندازه شماره پیراهنم (شماره ۹) گل بزنم دوباره رکورد آقای گلی دنیا را پس می‌گیرم. البته من از فالکائو چند ماه بزرگتر هستم، اما او از من ۷۰ بازی ملی بیشتر انجام داده و شش سال بیشتر در رده ملی بازی کرده. او در آخرین بازی‌های ملی‌اش هم مقابل ضعیف‌ترین تیم‌ها قرار گرفت تا رکورد من را بزند. در کل برای فالکائو که نابغه فوتسال جهان است احترام قائل هستم، اما می‌خواهم رکوردم را پس بگیرم.

بیشتر بخوانید:

اعلام زمان بازی دوستانه تیم‌ملی فوتسال ایران و قطر

شمسایی: من با آمدن ساکت کناره گیری نکردم

 

 

تگ ها


وحید شمسایی فالکائو