شمسایی: با وجود خستگی مقابل گیتی پسند بازی می کنیم

وحید شمسایی در رابطه با بازی عقب افتاده تیم فوتسال تأسیسات دریایی مقابل گیتی پسند اصفهان گفت: همان طور که اطلاع دارید این یک بازی عقب افتاده است به این دلیل که گیتی پسند به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا حضور داشت و این بازی در زمان مقرر برگزار نگردید ......

وحید شمسایی در رابطه با بازی عقب افتاده تیم فوتسال تأسیسات دریایی مقابل گیتی پسند اصفهان گفت: همان طور که اطلاع دارید این یک بازی عقب افتاده است به این دلیل که گیتی پسند به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا حضور داشت و این بازی در زمان مقرر برگزار نگردید.

وی در ادامه گفت: شرایط برای هر دو تیم تقریباً به یک شکل رقم می خورد، هم ما و هم گیتی پسند برای قهرمانی و صدرنشینی جدول داریم می جنگیم، البته ناگفته نماند که مس سونگون در حال حاضر در صدر جدول است و حفاری، فرش ارا و سایری تیم ها می توانند مدعی باشند.

سرمربی تأسیسات دریایی گفت: ما اصلاً در این مدت تمرینات آن چنانی نداشتیم به این دلیل که چند بازیکن کلیدی خود را به خاطر همراهی در تیم ملی به همراه نداشتیم. البته این شرایط برای گیتی پسند هم بوده است.

شمسایی افزود: من فکر می کنم بازی روز شنبه بازی خیلی قشنگی باشد به این دلیل که گیتی پسند کادر فنی و بازیکنان خوب و تأثیرگذاری را در اختیار دارد. ما در این بازی قطعاً جواد اصغری مقدم را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم و سایر بچه ها همه آماده هستند. البته یک مقدار خستگی در سابق بازیکنانم می بینم اما مجبوریم این بازی را برگزار کنیم

وی در پایان گفت: امیدوارم به دور از هر گونه حاشیه و اتفاقات، بازی فوتسال قشنگ و تماشاگرپسندی برگزار شود و هر کسی که در این میدان حق و شایستگی بیشتری داشته باشد، پیروز میدان شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال