شمسایی: فقط باید روی تیم خودمان تمرکز کنیم

به گزارش مدال به نقل از فارس؛سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: در این بازی دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم ......

به گزارش مدال به نقل از فارس؛ سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: در این بازی دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.
وحید شمسایی بعد از پیروزی ۴ بر ۳ تیمش مقابل پارسیان شهرقدس اظهار داشت: نیمه اول بازی خوبی داشتیم، نیمه دوم کاملاً افتضاح بودیم. به این دلیل که بعد از ۴۰ روز بازی اول مان بود و در این مدت هم بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار نداشتیم و از لحاظ کیفی همانطور که دیدید ما در نیمه دوم خیلی بد بودیم.
وی در ادامه گفت: البته در این بازی دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.
سرمربی تیم تأسیسات دریایی بیان داشت: تیم پارسیان هم امروز انصافاً بازیکنان خوب و جوان را امسال را وارد لیگ کرده و می توان گفت این تیم در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد. 
شمسایی همچنین در پاسخ به سؤالی که در حال حاضر شما با ۲۷ امتیاز با تیم فوتسال گیتی پسند در رده دوم جدول هم گروه شدید، گفت: ما کاری به تیم های دیگر نداریم و فقط تیم خود را ارزیابی می کنیم و اگر بخواهیم این روند را ادامه دهیم و بالای جدول قرار بگیریم نباید کاری به رقبای خودمان داشته باشیم و فقط باید روی تیم خودمان تمرکز کنیم. البته شما می بینید با این نتایجی که تیم های فرش آرا، آتلیه و حفاری در این هفته های اخیر کسب کرده اند این تیم ها می توانند در آینده مدعی باشند.
وی همچنین در مورد بازی عقب مانده مقابل گیتی پسند که قرار است ۲۹ مهرماه این بازی انجام شود، گفت: ما باید بیست و نهم این بازی را مقابل گیتی پسند انجام دهیم همانطور که اطلاع دارید تیم ملی باید از ۲۱ الی ۲۳ مهرماه در بازی های مقدماتی جام ملت ها شرکت کنند و بازیکنان مان تحت اختیار تیم ملی هستند و ما باید چهار روز بعد از بازی با گیتی پسند هم یک بازی سخت دیگر مقابل مس سونگون داشته باشیم و این موضوع و نبود بازیکنان ملی پوش کار را برای ما سخت می کند و به همین دلیل مکاتبه ای با کمیته فوتسال داشتیم که در صورت امکان تاریخ برگزاری بازی با گیتی پسند تغییر کند که هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال