شمسایی: چرا قانون برای همه یکسان نیست؟

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران به محرومیت اشتباه بازیکنش واکنش تندی نشان داد و به تبعیض قائل شدن کمیته فوتسال اعتراض کرد ......

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران به محرومیت اشتباه بازیکنش واکنش تندی نشان داد و به تبعیض قائل شدن کمیته فوتسال اعتراض کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران به محرومیت اشتباه بازیکنش واکنش تندی نشان داد و به تبعیض قائل شدن کمیته فوتسال اعتراض کرد.
 باشگاه تاسیسات دریایی تهران مدعی است مجید حاجی بنده بازیکن تیم در بازی با مس سونگون اشتباهی محروم شده و تنها ۱۸ ساعت قبل از شروع بازی به این اشتباه پی برده است.

وحید شمسایی در این باره توضیح داد: یکی از مسوولان فدراسیون قبل از مسابقه فهرستی را به سرپرست ما نشان داد که نام مجید حاجی بنده به عنوان سه کارته در آن وجود داشت و محروم شناخته می شد. در این فهرست نام چد بازیکن گیتی پسند مثل مهران عالیقدر و احمد اسماعیل پور هم بود. ما نیز با توجه به اعلام آقایان، مجید حاجی بنده را به همراه تیم به تبریز نبردیم. البته برای او بلیط هواپیما و هتل هم رزرو کرده بودیم اما هزینه کنسلی آن را دادیم.

وی افزود: ساعت ۱۲ شب قبل از بازی با ما تماس گرفته و اعلام کردند حاجی بنده محروم نیست. زمانی که دیگر کار از کار گذشته بود و نمی توانستیم او را به تبریز بیاوریم. نمی دانم چه باید بگویم؛ اگر قانون برای همه باشد، ما مشکلی نداریم اما اگر قرار است این طور لطمه بخوریم دور از انصاف است.

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان این که نبود حاجی بنده در باخت تیمش بی تاثیر نبود، تصریح کرد: نمی خواهم حالا که باخته ایم بهانه تراشی کنم اما من به نحوه اجرای قانون اعتراض دارم. ما روی این بازیکن حساب باز کرده بودیم و شجری را در همان پست با مصدومیت بازی دادیم. بیش از ۱۰ سال است که در لیگ برتر بازی می کنم و تا امروز چنین اتفاقی برای ما نیفتاده بود. محرومیت بازیکن سه کارته در فصل جدید بی سابقه است اما ما به قانون احترام گذاشتیم. اگر قانون است، حرفی نداریم اما اگر نیست، چرا چند ساعت قبل از بازی به ما اطلاع می دهند؟

شمسایی در پایان تاکید کرد: ما بازی را به مس باختیم. حال بخواهیم اعتراض کنیم، چه چیزی تغییر می کند؟ آیا نتیجه بازی بر می گردد؟ مگر دست مان به جایی می رسد که بخواهیم اعتراض کینم؟ مگر ما کاره ای هستیم؟! ما می گوییم اگر قانونی را تصویب می کنند باید همه را یکسان ببینند. نه این که به یک تیم دو روز زودتر خبر دهند و به ما شب قبل از بازی. این برای ما دردآور است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال