شمسایی: کناره‌گیری دبیری، ناراحت کننده است

سرمربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: وقتی تیم های قدرتمند در لیگ برتر کم باشد، جذابیت این لیگ هم کاهش خواهد یافت ......

سرمربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت:  وقتی تیم های قدرتمند در لیگ برتر کم باشد، جذابیت این لیگ هم کاهش خواهد یافت ...

سرمربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: وقتی تیم های قدرتمند در لیگ برتر کم باشد، جذابیت این لیگ هم کاهش خواهد یافت.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: سرمربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: وقتی تیم های قدرتمند در لیگ برتر کم باشد، جذابیت این لیگ هم کاهش خواهد یافت.

وحید شمسایی در خصوص آغاز لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: متأسفانه با خبر شدیم که تیم دبیری از لیگ کناره گیری کرده است. این تیم چند سال است که در لیگ برتر حضور داشت و این موضوع واقعاً ناراحت کننده است. به هرحال از دو روز دیگر لیگ برتر شروع می شود و باید به فکر بازی ها باشیم.

وی درباره کناره گیری تیم دبیری تبریز و اینکه آیا عدم حضور این تیم در جذابیت لیگ تأثیرگذار خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: وقتی تعداد تیم های مدعی کم باشد، جدابیت لیگ هم کم می شود. دبیری در این چند ساله همواره جزو یکی از تیم های بالای جدولی بوده و انگیزه و شور و اشتیاق را در لیگ برتر افزایش می داد.

سرمربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی در خصوص اینکه در نبود دبیری جدال قهرمانی بین تیم های گیتی پسند، مس سونگون و تأسیسات دریایی خواهد بود، گفت: لیگ ایران سراسر استعداد است. اعتقاد دارم وقتی تیم های مدعی کم می شود، وضعیت خطرناک تر است. همه بازی های لیگ برتر سخت است و تمام تیم ها کار دفاعی و فوتسال را یاد گرفته اند. به طور کلی در تمام دنیا به همین شکل است و تیم هایی که هزینه بیشتری می کنند، جلوتر هستند. به عنوان مثال تیم های بارسلونا و رئال مادرید هم هزینه زیادی می کنند و همواره رده اول و دوم اسپانیا را در اختیار دارند.

شمسایی خاطرنشان کرد: در لیگ ما هم شاید برخی  از تیم ها مقطعی نتیجه بگیرند اما در نهایت این سه تیم هستند که به عنوان مدعی ظاهر می شوند. اگر بخواهم به ترتیب بگویم، ابتدا گیتی پسند به دلیل اینکه در جام باشگاه های آسیا حضور دارد و بازیکنان خوبی هم به خدمت گرفته شانس بیشتری برای قهرمانی دارد. پس از این تیم مس سونگون است که با جذب ملی پوشان شانس خود را بالا برده است. بعد از این دو باشگاه، تیم حفاری و ما هستیم که شانس داریم. ما تیم خطرناکی هستیم و می توانیم در رتبه های بالای جدول حضور داشته باشیم. سایر تیم ها هم می توانند خطرناک باشند اما همان طور که گفتم تیم هایی که زودتر شروع کردند و هزینه بهتری کردند، موفق ترند.