شنا انتخابی المپیک؛ صعود ۳ شناگر ایران به فینال

بنیامین قره حسنلو و سینا غلامپور در ماده ۵۰ آزاد جواز حضور در فینال را کسب کردند و مهدی انصاری در ماده ۱۰۰ متر پروانه فینالیست شد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا انتخابی المپیک شنبه و یکشنبه (۲۹ و ۳۰ خرداد) به میزبانی شهر بلگراد در حال برگزاری است.

تیم ملی شنا ایران متشکل از مهدی انصاری، بنیامین قره‌حسنلو، سینا غلام‌پور  امروز (یکشنبه) در دومین روز از این مسابقات به آب زدند. با نظر کادر فنی تیم متین بالسینی طبق برنامه در ماده‌های ۵۰ آزاد و ۱۰۰ متر پروانه شرکت نمی‌کند و این شناگر ایران در رکورد‌گیری مجدد ماده ۲۰۰ متر پروانه شانس خود را برای حمله به ورودی المپیک امتحان خواهد کرد.

در ابتدا بنیامین قره‌حسنلو و سینا غلامپور دو نماینده شنا ایران در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر آزاد به آب زدند. قره‌حسنلو با ثبت زمان ۲۳٫۴۶ دوم و غلامپور با ثبت زمان ۲۳٫۴۹ سوم شده و هر دو جواز حضور در فینال این ماده را کسب کردند. رقابت فینال عصر امروز برگزار می‌شود.

در ادامه مهدی انصاری ۱۰۰ متر پروانه را در مدت زمان ۵۶٫۱۸ شنا کرد و دوم شد. انصاری با این نتیجه عصر امروز در فینال ماده ۱۰۰ متر پروانه باید با حریفان خود به رقابت بپردازد.

تگ ها


شنا شنا