شنبه، رونمایی از سنگربان جدید شهر خودرو در تهران؟

سنگربان جوان و بلندقامت شهر خودرو حالا پس از گذراندن دوران خدمت سربازی خود می‌تواند برای تیمش روز شنبه مقابل پیکان به میدان رود....

به گزارش "ورزش سه" در جریان پیروزی هفته نخست شهر خودرو مقابل ماشین سازی، چند واکنش زیبا از میلاد فراهانی باعث شد تا در هفته نخست مشهدی‌ها با کلین‌شیت کار خود را به پایان ببرند و مهدی رحمتی که خود رکورددار کلین‌شیت لیگ برتر است، تلاش می‌کند تا تیمش نیز به لحاظ ساختار دفاعی قدرتمند در میدان حاضر شود؛ حالا برای رحمتی برای دیدار در هفته دوم مقابل پیکان، در لیست خود بازیکنان تازه‌ای را هم می‌بیند که از جمله آن‌ها می‌توان به سعید جلالی راد اشاره کرد.

سنگربانی که روزهای خوبی را در پدیده (شهر خودرو) گذراند و حالا با گذراندن دو سال خدمت سربازی خود در فجرسپاسی شیراز، دوباره به لیست عنابی‌‎پوشان اضافه شده است و این روزها در تمرینات شهر خودرو در تلاش است تا بتواند نظر کادرفنی را جلب کند و در دیدار مقابل پیکان، جانشین فراهانی شده و از دروازه تیمش مقابل شاگردان مهدی تارتار حراست کند. باید دید رحمتی به سنگربان جوان و بلندقامت خود میدان می‌دهد تا پس از دوسال مجددا در لیگ برتر به میدان برود یا کلین‌شیت و درخشش فراهانی در هفته نخست باعث خواهد شد تا رحمتی بدون تغییر در خط دروازه تیمش را مقابل پیکان به میدان بفرستد.

تگ ها


سعید جلالی راد شهر خودرو