شنبه و یکشنبه سرنوشت ساز پرسپولیس و دو ستاره اش

دو اتفاق مهم پیش روی سرخ های پایتخت قرار دارد. به گزارش خبرنگار سایت مدال، علی ......

دو اتفاق مهم پیش روی سرخ های پایتخت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، علیرضا بیراونوند دروازه بان سرخپوشان که در جام جهانی 2018 درخشش چشمگیری داشت و بعد از آن بحث از تیم های متعدد خواهان این دروازه بان به میان آمد یکشنبه هفته آینده در تمرین تیم پرسپولیس حاضر می شود.
علیرضا بیرانوند هم اکنون به همراه خانواده اش در ترکیه به سر می برد و در حالی که خبرهایی مبنی بر مذارکه او با تیم های ترکیه ای شنبده می شد بیرانوند اعلام کرد که این سفر کاملا تفریحی است. 
تیم پرسپولیس هم اکنون در اردوی کرواسی حضور دارد و آخرین روزهای این اردو برای رسخ ها رد حال سپری است. با بازگشت سرخپوشان به ایران و برگزاری تمرینات در استادیوم شهی کاظمی علیرضا بیرانوند هم از روز یکشنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر می شود.
برانکو از کرواسی در پیامی که برای حمیدرضا گرشاسبی فرستاده بود اعلام کرد که به بیرانوند نیاز دارد و باشگاه رضایتنامه این دروازه بان را صادر نکند که گفته می شد یکی از دلایل پافشاری سرمربی کروات سرخ ها برای حفظ بیراوند، عملکرد ضعیف دروازه بانان ذخیره در دیدارهای تدارکاتی بوده است.
خبر دیگر اینکه وحید امیری به احتمال فراوان روز شنبه برای انجام مذاکرات جهت تمدید قرارداد با پرسپولیس به محل باشگاه می رود. امیری هم یکی دیگر از بازیکنانی است که به لطف درخشش در جام جهانی با پیشنهادات خوبی مواجه شده و البته پرسپولیسی ها با توجه به اخلاق خوبی که از این بازیکن سراغ دارند و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها در شرایط کنونی، امید زیادی به ماندگاری شماره 19 تیم شان حداقل تا نیم فصل دارند.
شنبه و یکشنبه سرنوشت سازی پیش روی باشگاه پرسپولیس است و باید دید در نهایت سرخپوشان موفق به حفظ دو ستاره تیم شان می شوند یا خیر.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال