شنیسل: عراق باید تیم اول گروه خودش باشد

سرمربی تیم الزورا عراق معتقد است که راه صعود تیم ملی عراق به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی هموار است....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، راضی شنیسل که از مربیان باتجربه و شاخص فوتبال عراق محسوب می‌شود، در مورد شرایط تیم ملی فوتبال عراق گفت: تیم ملی عراق شرایط لازم برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها را دارد. بعضی از بازیکنان ما در مسابقات تدارکاتی در حد انتظار ظاهر نشدند، اما در بازی‌های رسمی شرایط بهتری خواهند داشت و به این مسئله در تجربه‌های قبلی هم عادت کرده‌ایم.

سرمربی الزورا ادامه داد: لازم است همه ما به سلیقه و انتخاب کاتانتس احترام بگذاریم. اردوی بصره برای تیم ملی بسیار مفید بود با این وجود اگر بازیکنان الشرطه هم در این اردو حضور داشتند می‌توانست بیشتر به تیم ما کمک کند. تیم ما باید با اراده قوی وارد این سه مسابقه حساس شود. البته به اعتقاد من شرایط برای صعود فراهم است و بعد از آن باید به فکر موفقیت در مرحله بعدی رقابت‌ها باشیم، چرا که به مراتب کار سخت‌تری در پیش داریم.

شنیسل با اشاره به انصراف کره شمالی، توضیح داد: به اعتقاد من انصراف کره شمالی از مسابقات تأثیر چندانی روی رقابت‌های گروه سوم نخواهد داشت. پیروزی در دو بازی حساس مقابل کامبوج و هنگ‌کنگ می‌تواند تا حد زیادی ما را به مرحله نهایی دور مقدماتی مسابقات نزدیک کند و باید تلاش کنیم به‌عنوان تیم اول گروه‌مان به مرحله بعد برسیم.

تگ ها


تیم ملی عراق الزورا عراق فوتبال