شهاب زاهدی تیم سابق را نقره داغ کرد

مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک در حضور تعویضی خود مقابل المپیک دونتسک موفق به گلزنی شد....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر اوکراین، تیم فوتبال زوریا لوهانسک که اللهیار صیادمنش را مثل بازی‌های قبل در خط حمله و شهاب زاهدی را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه اسلاووتچی آرنا به مصاف تیم رده سیزدهمی المپیک دونتسک رفت.

زوریا لوهانسک پس از برتری یک بر صفر در نیمه اول، در دقیقه ۵۴ دروازه خود را باز شده دید تا این اتفاق موجب شود آنها از نفرات هجومی خود بهره بگیرند و شهاب زاهدی را در دقیقه ۶۶ به خط حمله اضافه کنند.

شهاب زاهدی که پس از یک سال و نیم حضور در المپیک دونتسک و به ثمر رساندن ۱۴ گل در ۳۴ مسابقه لیگ برتر اوکراین، در نقل و انتقالات زمستانی راهی زوریا لوهانسک شده بود، امروز در حضور تعویضی برابر تیم سابق خود موثر ظاهر شد و توانست برتری زوریا را رقم بزند.

زوریا لوهانسک که در تلاش برای کسب پیروزی خانگی بود، در دقیقه ۷۱ روی توپ ارسالی از جانح راست زمین و دخالتی که ماکسیم لونیوو در میانه راه روی توپ داشت، با شوت محکم و زمینی شهاب زاهدی دروازه المپیک دونتسک را باز کرد و به گل دوم دست یافت.

گل شهاب زاهدی تا پایان مسابقه برای تیم سابق او قابل جبران نبود و در نهایت زوریا لوهانسک موفق به کسب پیروزی ۲ بر یک مقابل المپیک دونتسک شد تا ۴۱ امتیازی شود و جایگاه سوم جدول لیگ برتر اوکراین را حفظ کند.

شهاب زاهدی که در نیم‌فصل اول ۸ گل برای المپیک دونتسک به ثمر رسانده بود، امروز دومین گل خود با پیراهن زوریا لوهانسک را به ثمر رساند تا با زدن مجموعا ۱۰ گل در این فصل به رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر اوکراین صعود کند و سه گل با صدرنشین گلزنان فاصله داشته باشد.

اللهیار صیادمنش، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک که تا دقیقه ۱+۹۰ دیدار با المپیک دونتسک در زمین بود، پانزدهمین بازی فصل خود در لیگ برتر اوکراین را انجام داد که نتوانست آمار ۴ گل زده خود را بهبود ببخشد.

تگ ها


شهاب زاهدی اوکراین زوریا لوهانسک