شهاب سنگ اوساگوآنا روی سر پرسپولیس!

در حالی که پرسپولیس پرونده گابریل کالدرون را به تازگی پشت سر گذاشته، حکم کریستین اوساگوآنا نیز به دست این باشگاه رسیده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از روزی که اوساگوآنا پنالتی خود در شهرآورد را به آسمان کوبید و پرسپولیس را از رسیدن به فینال جام حذفی باز داشت، ۴۸۷ روز می‌گذرد و این مهاجم نیجریایی حالا توپی که به آسمان رفته بود، با حکمی ۹۶ هزار دلاری روی سر باشگاه پرسپولیس آوار شده تا چالشی جدید را برای قرمزها به وجود بیاورد.

این در حالی است که مجید صدری هفته گذشته وعده قریب الوقوع برای مشکل کریستین اوساگوآنا را داده بود اما کسی تصور نمی‌کرد که این حکم به همین زودی صادر شود و باشگاه پرسپولیس را دوباره در موقعیت قبلی قرار دهد؛ آن هم از سوی بازیکنی که عملکرد ضعیفی در ترکیب سرخپوشان داشت و در نهایت هم با یک گل زده به سایپا در دیداری تشریفاتی، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد.

با این حال هنوز پنجره پرسپولیس بسته نشده و سرخپوشان برای پرداخت مطالبات اوساگوآنا شش روز فرصت دارند و با تا پایان هفته جاری رقم حدودا ۱۰۰ هزار دلاری که معادل بیش از سه میلیارد تومان است را به او پرداخت کنند تا از بسته شدن دوباره پنجره جلوگیری شود.

نکته مهم اینکه اوساگوآنا به همراه آنتونی استوکس در زمستان ۱۳۹۸ به پرسپولیس اضافه شدند و هر دو سرنوشتی مشابه داشتند و حالا به جدی ترین طلبکاران باشگاه پرسپولیس بدل گشته‌اند.

پرسپولیس در حالی باید این رقم را به اوساگوآنا پرداخت کند که او میراث محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس است و چه بسا به زودی پرونده بوژیدار رادوشویچ که در این دوره با قراردادی سه ساله همراه بود، به همین نتیجه ختم شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران کریستین اوساگوآنا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال