شهباززاده دعوت شد، قلی‌زاده منتظر تست نهایی

بهترین گلزن لیگ برتر ایران به جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ اضافه شد....

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده که پس از درخشش در لیگ برتر و به ثمر رساندن ۱۶ گل در ۱۸ هفته جایی در فهرست اسکوچیچ نداشت، دقایقی قبل به اردوی تیم ملی ملحق شد.

مهاجم سپاهان که عدم دعوتش به تیم ملی مورد انتقاد قرار گرفته بود، پس از عدم حضور نفراتی مثل علی قلی‌زاده بخاطر شرایط کرونایی کشور بلژیک، به اردوی تیم ملی فراخوانده شد.

شهباززاده پس از روند خوبی که در این فصل همراه سپاهان داشته، حالا با انگیزه مضاعفی به اردوی تیم ملی ایران اضافه شده و به دنبال تداوم نمایش موثر خود در جمع شاگردان اسکوچیچ است.

بهترین گلزن لیگ برتر در زمان ورود به هتل المپیک، دعوت شدنش به تیم ملی را تایید کرد و آخرین بازیکنی بود که طی یک ساعت اخیر به جمع ملی‌پوشان اضافه شد.

شهباززاده در حالی به اردوی تیم ملی آمده که جایگزین علی قلی‌زاده شده است؛ لژیونری که اجازه خروج از کشور بلژیک را پیدا نکرد و نتوانست همانند اردوی قبلی که در دو مسابقه دوستانه مقابل ازبکستان و بوسنی به میدان رفته بود، به اردوی تیم ملی اضافه شود.

مثبت شدن تست کرونای ۲۱ نفر از اعضای تیم فوتبال شارلروا ازجمله کاوه رضایی و همچنین ابتلای همسر علی قلی‌زاده به کووید۱۹ موجب شد تا این ستاره فوتبال ایران اجازه خروج از کشور بلژیک و حضور در اردوی تیم ملی ایران در تهران را پیدا نکند.

قلی‌زاده دو روز قبل(یکشنبه) به فرودگاه بروکسل رفت، اما محدودیت‌های کرونایی بلژیک و شرایطی که این بازیکن شارلروا بخاطر ابتلای هم‌تیمی‌هایش به کرونا داشت، از پرواز او جلوگیری کند تا بدین ترتیب او اردوی فروردین‌ماه تیم ملی ایران را از دست بدهد و شهباززاده جایگزین وی شود.

تگ ها


تیم ملی ایران فولادمبارکه سپاهان سجاد شهباز زاده علی قلی زاده