شهربابکی‌ها چشم انتظار سعدمحمدی و مسئولان

با صعود نماینده شهربابک به لیگ دسته اول، اکنون بزرگترین معضل این تیم در فصل آسنده امکانات سخت ابزاری خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، مس شهربابک در این فصل در موفقیتی بزرگ توانسته چند هفته پیش از پایان فصل جواز صعود به لیگ آزادگان را کسب کند تا انتظار هواداران این تیم را برای حضور در گ لیگ دسته بالاتر بعد از مدت‌ها برآورده کنند. حمایت لازم از سوی تیم مدیریتی و در کنار قدرت تاکتیکی کادرفنی توانست شهربابکی‌ها را که طی فصول اخیر شرایط مناسبی را دنبال نمی‌کردند، اینبار به موفقیت بزرگی برساند و سهمیه کرمان را در لیگ یک افزایش داده است.

اکنون اما با پروتکل‌هایی که سازمان لیگ برای تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول در نظر گرفته، نگرانی بزرگی برای هواداران این تیم شکل گرفته است. طی بازدیدی که مسوولان سازمان لیگ از شهربابک داشته‌اند مهمترین موضوع و تذکر به این باشگاه در خصوص محل اسکان تیم‌های مهمان در فصل آتی بوده که با توجه به عدم در اختیار داشتن هتل در این شهر به دردسر بزرگی برای آنها تبدیل خواهد شد و شاید حتی منجر به این شود که آنها در فصل آتی مجبور شوند از دیگر تیم‌ها در شهر و استان‌های همجوار میزبانی کنند. موضوعی که نگرانی و اعتراض هواداران این تیم را در پی داشته و آنها امیدوار بودند با توجه به اینکه بعد از سال‌ها جواز حضور در سطح بالاتر را کسب کرده‌اند، شانس حمایت و میزبانی از مس شهربابک را نیز به دست بیاورند.

این اتفاقات در شرایطی میزبانی مس شهربابک را تهدید می‌کند که با پیگیری مدیران باشگاه و نمایندگان این شهر، اقدامات قابل توجهی برای تاسیس استادیومی ۱۰ هزار نفره با امکانات هتل نیز ترتیب داده شده که فاز نهایی آن در اواخر سال آتی فراهم می‌شود و احتمالا به لیگ فصل آینده نرسد. با این حال تهدید سازمان لیگ مبنی بر اینکه عدم در اختیار داشتن هتل می‌تواند میزبانی را از این تیم سلب کند، باعث درخواست‌های زیادی از سوی هواداران یه نمایندگان استانی و خصوصا سعدمحمدی شده تا با تخصیص بودجه لازم، شرایط را برای میزبانی این تیم فراهم سازند و امیدواری را در بین شهربابکی‌ها برای ایجاد امکانات شکل دهند. باید دید این شرایط با وعده‌ای که به مدیران و هواداران شهربابکی داده شده، به صورت حداقلی تا پیش شروع فصل بعدی فراهم خواهد شد یا خیر.

تگ ها


دسته دو