شهرخودرو بعد از چهار هفته پیروز شد

مشهد ـ تیم شهرخودرو و سایپا در ادامه هفته دهم لیگ برتر فوتبال در مشهد به مصاف هم رفتند که شهرخودرو در پایان با تک گل قاسمی نژاد بعد از چهار هفته ناکامی بالاخره پیروز شد....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم شهرخودرو مشهد و سایپا تهران در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که در پایان شهرخودرو در پایان با تک گل قاسمی نژاد بعد از چهار هفته ناکامی بالاخره پیروز شد.

قبل از تقابل این دو تیم در ورزشگاه امام رضا (ع) به علت بدهی مالی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد از سوی مسئولان آستان قدس از ورود تیم شهرخودرو به ورزشگاه جلوگیری شد که با ورود هیأت فوتبال استان خراسان رضوی و سید مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو این موضوع حل شد.

در ابتدای این بازی از خانواده شهید مرتضی عطایی، شهید مدافع حرم تقدیر شد.

در نیمه اول دیدار شهرخودرو و سایپا دو تیم با وجود حملات متعددی که بر روی دروازه‌های همدیگر ایجاد کردند موفق به گلزنی در نیمه اول نشدند اما در نیمه دوم شهرخودرو بهتر از نیمه دوم بازی کرد و حملات بیشتری ایجاد کرد تا امین قاسمی نژاد در دقیقه ۵۴ دروازه سایپا را باز کرد تا دوباره برای نماینده مشهد در لیگ برتر فوتبال ایران گلزنی کند.

خداداد عزیزی برای دیدن این دیدار به ورزشگاه امام رضا آمد.

شهرخودرو با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر به رتبه نهم جدول آمد و سایپا با دو بازی بیشتر در رده دوازدهم جای گرفت.

بازی بعدی سایپا جمعه ۲۶ دی ماه مقابل ذوب آهن است و شاگردان رحمتی سه شنبه ۲۳ دی ماه به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهند رفت.

تگ ها


تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران سایپا