شهرداری ماهشهر؛ ویستاتوربین؛ در انتظار پایان ماجرا

با تساوی دو تیم ویستاتوربین تهران و شهرداری ماهشهر در دیدار رفت، اکنون بازی برگشت دو تیم مشخص کننده تیم صعود کننده به لیگ آزادگان خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از چند ماه بلاتکلیفی در خصوص دیدار پلی آف لیگ دسته دوم که به واسطه تبانی در گروه دوم این رقابت‌ها رخ داده بود، در نهایت ویستاتوربین در شرایطی مقابل شهرداری ماهشهر قرار گرفت که این موضوع باعث خسارت جبران ناپذیری علیه آنها شد و چند ستاره خود را به دلیل مصدومیت در تمرینات از دست داد.

در شرایطی که از شهید قندی یزد و نیروی زمینی به عنوان دیگر تیم مرحله پلی آف در مصاف با ویستاتوربین یاد می‌شد، کمیته استیناف در نهایت رای به حضور شهرداری ماهشهر داد. دیدار رفت دو تیم با قضاوت اشکان خورشیدی و در استادیوم غدیر برگزار شد که به تساوی یک یک رسید تا اکنون همه چیز در بازی برگشت مشخص شود.

حامد اکبری در بازی رفت تک گل تیمش را زد. بازیکن باتجربه ویستاتوربین باید دید در بازی برگشت قادر خواهد بود ماموریت خود را برای دستیابی به گل صعود به سرانجام برساند.

در دیدار رفت حامد اکبری روی ارسال کرنر هادی خیری موفق شد دروازه مهمان را باز کند و در نیمه دوم اما ماهشهری‌ها موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند و همچنان امیدوارانه کار در جدال برگشت دنبال کنند. دیداری که فردا و در ماهشهر برگزار خواهد شد و باید دید کدام تیم قادر خواهد بود به نتیجه لازم برای دستیابی به جواز صعود به لیگ آزادگان دست خواهد یافت. ویستاتوربین با اختلاف یک امتیازی از دستیابی به سهمیه صعود مستقیم به لیگ آزادگان بازمانده بود و در سمت مقابل شهرداری ماهشهر که در رده چهارم جدول جا گرفته، با توجه به اتفاقاتی که در گروه دوم رقابت‌ها به واسطه تبانی‌ها رقم خورده بود، با اختلاف ۱۹ امتیازی با صدرنشین راهی پلی آف شده است.

باید دید در دیدار برگشت دو تیم که با تمهیدات فدراسیون فوتبال، حراست و کمیته انضباطی و فدراسیون دنبال شده، کدام تیم در نهایت موفق به کسب نتیجه و صعود خواهد شد. پیش از این مس شهربابک و شهرداری همدان جواز حضور در لیگ دسته اول را به دست آورده بودند.

با توجه به ممنوعیت حضور هواداران، تماشاگران زیادی از ماهشهر با حضور در تهران از پشت فنس‌ها این دیدار را با حسرت تماشا کردند. باید دید در بازی برگشت هم که مطمئنا با استقبال بیشتری از سوی هواداران همراه خواهد بود، ماموران حراست و یگان ویژه چه تدبیری برای این موضوع خواهند داشت.

تگ ها


دسته دو ویستا توربین تهران فوتبال ایران شهرداری ماهشهر فوتبال